دانستنی ها و مقالات رایگان آرایشگری

آرایش خاص عکاسی

آرایش خاص عکاسی

برای آریش عکس نیز مثل بقیه آرایش ها باید پوست را آماده نمود و عمل پاک سازی را انجام داد.مکان و زمان عکس را در نظر بگیرید.

نور فلاش دوربین آرایش چهره را بیش تر نشان می دهد. اگر مشتری شما قصد دارد در آتلیه عکس بگیرد. از یک کرم پودر و یا پنکیک مایل به صورتی استفاده نمایید تا صورت او رنگ پریده به نظر نیاید. هم چنین اگر می خواهد آرایش طبیعی باشد، از پنکیک مایل به زرد استفاده کنید. از پنکیک هایی که حاوی دی اکسید تیتانیوم هستند استفاده نکنید زیرا سبب می شود، چهره رنگ پریده دیده شود.

استفاده از سایه چشم های براق سبب می شود، چهره در عکس چرب نشان داده شود لذا از این سایه ها خیلی استفاده نکنید. استفاده از سایه های رنگارنگ نیز چهره را شلوغ و آرایش را به هم ریخته نشان می دهد.

آرایش عکس

از مرطوب کننده استفاده ننماید و اگر پوست چرب است، چربی اضافه ی پوست را بگیرید.

مرطوب کننده

از رژ گونه زیاد استفاده نکنید زیرا چهره چرب و روغنی به نظر می رسد.

برای طراحی و ثابت ماندن رژ لب فون زمینه را همراه با پودر فیکس به لب بزنید و بعد از آن بامداد کالباسی طراحی لب را انجام داده و داخل لب از رژ لب دلخواه استفاده کنید.از رژلب های خیلی روشن استفاده نکنید، خط لب را هم رنگ با رژ لب استفاده کنید.

رژلب

رنگ های مات در عکس دیده نمی شود، اگر پودر صورت مناسب استفاده نشود، آرایش گچی به نظر می رسد. حساس ترین مرحله آرایش برای عکس گرفتن، آرایش چشم می باشد، زیرا تمام ظرافت کار مشخص شده و ایراد های کوچک نیز دیده می شود. پس آرایش چشم را با ظرافت و دقت انجام دهید.

حتما بخوانید  حضور استاد بیک در میان مردمان زادگاهش

برای کسب تجربه بیشتر در این زمینه می توانید مقاله ی موارد مهم در گرفتن یک پرتره خوب استاد بیک را مطالعه کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.