دانستنی ها و مقالات رایگان آرایشگری

انواع پیشبند آرایشگری

شما می توانید تمام وسایل مورد نیاز آرایشگری را در این پیش بند قرار دهید تا مداوم برای یافتن وسیله های مورد نظرتان به این ور و آن ور رفت آمد نکنید تا خسته نشوید و تمرکزتان بر روی کار باشد؛ اگر شما دستیار نداشته باشید که مداوم وسایل مورد نیازتان را برای شما جا به جا کند و کمک حالتان باشد، بی شک با یک پیش بند آرایشگری خوب می توانید هر چه سریع تر کار هایتان را انجام دهید.

پیشبند آرایشگری

پیش بند برای حفاظت لباس مشتری هنگام کوتاهی استفاده می شود.

جنس پلاستیکی و پلی استر موجود است.

جنس پلی استر برای کوتاهی مناسب تر است زیرا مو ها به راحتی از روی آن سر خورده و همچنین ضد آب است.

پیشبند طرح پیراهن: این پیشند ها پوشیدنی است که مانند لباس جراحان از جلو پوشیده می شود و از پشت بسته می شوند و چون دست های کودک آزاد است کودک احساس امنیت بیشتری دارد و می تواند بازی کند و اسباب بازی ها را به دست بگیرد.

پیشبند آستین دار والدین: مانند پیشبند طرح پیراهن کودکان است و والدین آنها را می پوشند و با دست های آزاد می توانند کودک خود را بغل کنند تا کودک احساس امنیت داشته باشد و نیز لباس هایشان هم پر مو نمی شود.

پیشبند رنگی آرایشگر: باعث جذابیت برای کودک شده و از ترسش جلوگیری می کند. رنگ سفید تجسم دکتر برای کودک داره بهتره استفاده نشود.

پیشبند یقه کشی: سریع تر و راحت تر بسته می شود و کودک نمی ترسد و احتمال باز شدن آن هم در هنگام تکان خوردن کودک کمتر است و مو داخل بدن کمترمی رود.

حتما بخوانید  نقش گریم در تئاتر

آموزش های مرتبط

برای آشناییی بیشتر میتوانید معرفی ابزار آرایشگری کودک را نیز مطالعه نمایید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.