0
empty-cart سبد خرید شما خالی می باشد
مبلغ کل : 0 تومان - ثبت سفارش

بررسی تخصصی لاین مدلینگ

بررسی تخصصی لاین مدلینگ

بررسی  تخصصی لاین مدلینگ

لاین مدلینگ همان فشن در نوجوانان و جوانان است . لاین مدلینگ برعکس لاین کلاسیک لاین شهرت است . لاین مدلینگ لاینی است که آوازه شما را به گوش همه می رساند و بیشترین افرادی که در این لاین پیش شما میان ،جوانان و نوجوانان هستند و من همیشه به لاین مدلینگ میگم اسپرت و متنوع . این لاین لاین شاد و دوست داشتنی هست لاینی که همیشه پشت سر آرایشگر حرف جابه جا می شود . خب چرا در این لاین شهرت زیاد است ؟ چون قشری از جامعه پیشتون میان که تحرکشون زیاده مثلا بیشتر جوانان و نوجوانان به پیاده روی در کوچه و خیابان می روند . قشری که برای تفریح هر جا که بشه میرن قشری که رفقیای زیادی دارند و باز نیز رفیقای جدیدی  پیدا می کنند .

لاین مدلینگ چون 90 درصد افراد جوانان و نوجوانان هستند و این قشر نیز بیشتر تنوع پذیرن ؛ دنبال مدل ها و طرح های به روزند و مدام با هم در مورد مدل های موی جدید حرف می زنند . قشر مدلینگ نمونه کارهای بسیار مهمی هستند که اگر شما یک مدل به روز و شیک بیرون بدین باعث می شود که ان ها چند تا از دوستاشونو برای اصلاح پیش شما بیارند . مثلا یک دانشجو که هم اتاقیاشو برای اصلاح پیش شما میاره . همان طور که گفتم مشتری های مدلینگ مشتری های تنوع پذیر هستند . امروز شاید از کارتون خوششون بیاد و پیش شما بیان اما شش ماه بعد که یک آرایشگاه شیک و مدرن تاسیس بشه اونجا میرن . به این نتیجه می رسیم که ظاهر آرایشگاه خیلی خیلی در لاین مدلینک به جذب مشتری کمک می کند ، ظاهر خودتونم خیلی مهم است . ابزار کار هم بسیار مهم است .

اما آرایشگرهای مدلینگ ابدی نیستند بعد از مقطعی از آرایشگری حذف می شوند . باگذر زمان و بالارفتن سن مشتری های آن ها کم می شود . چون جوانان با هم سن و سال های خود بیشتر لذت می برند ولی زمانی که سن ان ها بالا می رود و بچه دار می شوند به مرور تیپ ان ها هم تغییر می کند دیگر دل و دماغ جوانی را ندارند و به مرور مشتری هایشان کم می شود و کم کم از آرایشگری خسته می شوند مگر این که در لاین کلاسیک خود را قوی کنند و مشتری جمع کنند .

مشخصات

بررسی تخصصی لاین مدلینگ

امتیاز کاربران به :

بررسی تخصصی لاین مدلینگ

  • محتوا
    عالی

شما هم می‌توانید در مورد این مقاله نظر بدهید.

افزودن نظر جدید
نظرات کاربران (0 نظر)

پرسش و پاسخ :

پرسش خود را مطرح کنید

پرسش ها و پاسخ (پرسش ها 0)