مقالات آرایشگری مردانه

بررسی تخصصی لاین مدلینگ

بررسی تخصصی لاین مدلینگ

حالا نوبت به معرفی یکی دیگر از لاین های آرایشگری  به نام لاین مدلینگ همان فشن در نوجوانان و جوانان است. لاین مدلینگ برعکس لاین کلاسیک لاین شهرت است. لاین مدلینگ لاینی است که آوازه شما را به گوش همه می رساند و بیشترین افرادی که در این لاین پیش شما میان، جوانان و نوجوانان هستند و من همیشه به لاین مدلینگ میگم اسپرت و متنوع.

لاین مدلینگ

این لاین لاین شاد و دوست داشتنی هست لاینی که همیشه پشت سر آرایشگر حرف جابه جا می شود. خب چرا در این لاین شهرت زیاد است؟ چون قشری از جامعه پیشتون میان که تحرکشون زیاده مثلا بیشتر جوانان و نوجوانان به پیاده روی در کوچه و خیابان می روند. قشری که برای تفریح هر جا که بشه میرن قشری که رفقیای زیادی دارند و باز نیز رفیقای جدیدی  پیدا می کنند.

لاین مدلینگ چون 90 درصد افراد جوانان و نوجوانان هستند و این قشر نیز بیشتر تنوع پذیرن، دنبال مدل ها و طرح های به روزند و مدام با هم در مورد مدل های موی جدید حرف می زنند. قشر مدلینگ نمونه کارهای بسیار مهمی هستند که اگر شما یک مدل به روز و شیک بیرون بدین باعث می شود که ان ها چند تا از دوستاشونو برای اصلاح پیش شما بیارند. مثلا یک دانشجو که هم اتاقیاشو برای اصلاح پیش شما میاره.

همان طور که گفتم مشتری های مدلینگ مشتری های تنوع پذیر هستند. امروز شاید از کارتون خوششون بیاد و پیش شما بیان اما شش ماه بعد که یک آرایشگاه شیک و مدرن تاسیس بشه اونجا میرن. به این نتیجه می رسیم که ظاهر آرایشگاه خیلی خیلی در لاین مدلینک به جذب مشتری کمک می کند، ظاهر خودتونم خیلی مهم است. ابزار کار هم بسیار مهم است.

حتما بخوانید  پکیج آموزش ویدیویی طراحی فید روی سر

ابزار آرایشگری مدلینگ

اما آرایشگرهای مدلینگ ابدی نیستند بعد از مقطعی از آرایشگری حذف می شوند. باگذر زمان و بالا رفتن سن مشتری های آن ها کم می شود. چون جوانان با هم سن و سال های خود بیشتر لذت می برند ولی زمانی که سن آن ها بالا می رود و بچه دار می شوند به مرور تیپ آن ها هم تغییر می کند دیگر دل و دماغ جوانی را ندارند و به مرور مشتری هایشان کم می شود و کم کم از آرایشگری خسته می شوند مگر این که در لاین کلاسیک خود را قوی کنند و مشتری جمع کنند.

مطالب مرتبط

ویدئوهای آموزش در زمینه لاین های آرایشگری

آموزش اصلاح موی کلاسیک

آموزش اصلاح موی کودک به سبک کلاسیک

 

پکیج های حرفه ای لاین های آرایشگری

پکیج آموزش اصلاح موی کلاسیک

پکیج آموزش مدلینگ (modeling)

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.