0
empty-cart سبد خرید شما خالی می باشد
مبلغ کل : 0 تومان - ثبت سفارش

رنگ های کمکی (واریاسیون ها)

رنگ های کمکی (واریاسیون ها)

رنگ های کمکی با رنگ های اصلی ترکیب شده و به آن ها تون می دهد و با ترکیب نمودن شان با رنگ های اصلی رفله های رنگ را تشدید کرده و رنگ ها فانتزی تر می شوند.

این رنگ ها جزء رنگ های نیمه دایمی هستند و به تنهایی مصرف نمی شوند رنگ های کمکی یا واریاسیون ها خالص و قوی بوده و به عنوان از بین برنده و خنثی کننده ی زردی، قرمزی، نارنجی یا سبزی مورد استفاده قرار می گیرند. به طور کلی واریاسیون ها به 2 دسته ی گرم و سرد تقسیم می شوند. معمولا واریاسیون گرم را با رنگ های گرم و واریاسیون سرد را  با رنگ های سرد مخلوط می کنند. به طور مثال اگر می خواهید رنگ زیتونی تری داشته باشید به رنگ مو واریاسیون سبز و اگر می خواهید سبزی رنگ را کم کنید از خنثی کننده سبز یعنی واریاسیون  قرمز استفاده نمایید.

واریاسیون های گرم: بنفش گرم، قرمز، نارنجی، زرد، طلایی، صورتی و ...

واریاسیون ها

ویژگی های دیگر واریاسیون ها

- روی موهای تمیز و نم دار استفاده می شوند.

- ورایاسیون ها قدرت پوشش رنگ را برای تارهای سفید افزایش داده، اما قدرت روشن کنندگی ندارند و باعث تیره تر شدن رنگ مو می شوند.

- مصرف رنگ کمکی برای رنگساز نمودن مش 1 الی 7 سانتی متر است به جزء رنگ کمکی سبز و آبی که 1/5 سانتی متر برای رنگ و نیم سانتی متر برای رنگساژ مش استفاده می شود.

- برای ترکیب با رنگ مو مقدار مصرف رنگ کمکی 3 تا 10 سانتی متر می باشد به جزء رنگ کمکی سبز و آبی، برای بعضی از رنگ ها 0/5 الی 1 سانتی متر استفاده می شود.

 

مشخصات

رنگ های کمکی (واریاسیون ها)

امتیاز کاربران به :

رنگ های کمکی (واریاسیون ها)

شما هم می‌توانید در مورد این مقاله نظر بدهید.

افزودن نظر جدید
نظرات کاربران (0 نظر)

پرسش و پاسخ :

پرسش خود را مطرح کنید

پرسش ها و پاسخ (پرسش ها 0)