مقالات آرایشگری زنانه

روش های رنگ زدایی مو

روش های رنگ زدایی مو

– روش رنگ زدایی با شامپو شیمیایی

30 سی سی شامپو +50 سی سی اکسیدان 1 یا 2+1 پیمانه پودر دکلره ترکیب شامپو شیمیایی می باشد که در روش رنگ زدایی موها مورد استفاده قرار می گیرد و روی موهایی که از قبل رنگ شده مصرف می شود.

بعد از مصرف مدت لازم مکث کرده تا به پایه ی مورد نظر برسد. سپس موها را آب کشی نموده و رنگ دلخواه را انتخاب کرده و روی موها می زنیم.

– روش استفاده از مواد رنگ زدایی مایع (ریموور) جدید

استفاده از مواد رنگ زدایی در شرکت های مختلف متفاوت می باشد. برای استفاده از این محصول بسته به حجم موها به نسبت یک مواد را با هم مخلوط کرده زیرا این محصول در بسته بندی های دوتایی عرضه می گردد و روی موها از تیره ترین قسمت ها می مالیم و سپس به بقیه ی قسمت های مو مواد می زنیم.

بعد از مکث حدود 20 دقیقه موها را با آب ولرم آب کشی کرده، 4 بار هر 5 الی 10 دقیقه یک بار موها را شامپو می کنیم. قبل از مصرف ریموور می توانید بروشور داخل جعبه را مطالعه کنید اگر نوشته شده بعد از مصرف ریموور مایع به مدت 4 روز هر 4 بار موها را شامپو کرده، سپس بعد از 4 روز دکلره یا رنگ را روی موها انجام دهید.

 روش استفاده از مواد رنگ زدایی با مواد پودری:

برای انجام دکاپاژ قسمتی و دکاپاژ کلی می توان از ریموور پودری استفاده نمود.

– رنگ زدایی قسمتی (دکاپاژ قسمتی)

برای دکاپاژ قسمتی از تیره ترین قسمت موها کار را شروع کرده تا موها را به پایه ی قسمت های دیگر برسانید. سپس بقیه قسمت ها را مواد زده تا به پایه موردنظر برسد. در مرحله بعد ریشه ها را دکلره کرده و به پایه موردنظر می رسانیم. سپس موها را آب کشی کرده و با رنگ دلخواه رنگ آمیزی کنیم.

– رنگ زدایی کلی (دکاپاژ کلی)

مصرف ریموور به صورت شامپو زمانی است که موها یک دست رنگ شده باشد. در این زمان ریموور را روی موها زده، ماساژ داده و زمانی که به پایه ی دلخواه رسیده شسته و رنگ مورد نظر را روی موها می زنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *