0
empty-cart سبد خرید شما خالی می باشد
مبلغ کل : 0 تومان - ثبت سفارش

ریمل

ریمل

 

برای تیره، مشخص و ضخیم نمودن مژه ها از ریمل می توان استفاده نمود که به صورت مایع، خشک و کرمی در تنوعی از سایه ها و تون ها موجود است.

برس های ریمل دارای مو های ظریف یا ضخیم، صاف یا خمیده هستند.

 

برس های ریمل

 

معروف ترین رنگ های ریمل، قهوه ای تا سیاه می باشند. ضخیم و بلند تر کردن مژه های طبیعی سبب زیبایی آن ها می شود.

 

رنگ های ریمل

 

ریمل ها به صورت تیوپ یا اپلیکاتور وجود دارند. این محصولات پلیمر می باشند که محتوی مایع، موم، غلظت دهنده و نگه دارنده است.

رنگ دانه ها در ریمل باید با هیچ عنصر دیگری ترکیب نشوند یعنی بر اثر باشند. معمولا از کربن سیاه، کرامین، آبی سیر، اکسید کرم، اکسید های آهن تشکیل می شوند. بعضی از برس های ریمل از جنس فیبر های ابریشم مصنوعی و نایلون هستند تا فیبرهای مو را بلند و ضخیم نمایند.

 

استفاده کردن از ریمل

 

آموزش ریمل زدن

 

ریمل ممکن است روی همه مژه ها استفاده شود، از گوشه های داخلی به بیرون. از برس یک بار مصرف استفاده کنید، آن را داخل تیوپ تازه ریمل قرار دهید، از پایین مژه ها تا سر آن را به کار ببرید، اطمینان یابید که مشتری در طول کار کردن احساس راحتی کند. برس را دور بیاندازید. هرگز آن را دو بار در تیوپ فرو نکنید!

هر چه قدر که دوست دارید، مژه ها پرتر شود از ریمل بیشتری استفاده کنید، اگر می خواهید مژه ها پر و ضخیم شود، فرچه ریمل را، از ریشه تا نوک مژه بکشید. فرم چشم ها نیز در نحوه ی ریمل زدن موثر است. مثلا برای چشم های گرد، قسمت انتهای چشم بیشتر از ابتدای آن ریمل زده می شود. برای چشم های کشیده ابتدا تا انتها را یک دست ریمل بزنید.

هم چنین چشمان ریز، ریمل بیشتر نوک مژه ها زده می شود و چشمان افتاده، مژه ها را به طرف بالا و حالت دار ریمل می زنیم. لازم به ذکر است که اگر طول مژه ها را به 3 قسمت تقسیم کنیم، بهتر است، در قسمت اتهای مژه ها را ریمل بیش تری زده چون به حالت چشم کمک می کند.

مشخصات

ریمل

امتیاز کاربران به :

ریمل

شما هم می‌توانید در مورد این مقاله نظر بدهید.

افزودن نظر جدید
نظرات کاربران (0 نظر)

پرسش و پاسخ :

پرسش خود را مطرح کنید

پرسش ها و پاسخ (پرسش ها 0)