دانستنی ها و مقالات رایگان آرایشگری

ریموورها

ریموورها

ریموور یک رنگ بر است . ولی این بار این نوع ریمور برای رنگ های لجباز و بدقلق و رنگ هایی که خومان به ساختمان مو داده ایم استفاده می شود

 

این عبارت به این معنا است مثلا شما سری را رنگ حنا، پرکلاغی، یاقوتی یا ماهوتای کرده اید  و حال فرد می خواهد بعد چند مدت رنگ سرش را تغییر دهد. خوب این رنگ با پودر دکلره از بین نمی رود چون  پودر دکلره باعث می شود آسیب زیادی به ساختمان مو وارد شود یعنی به عبارتی پیگمنت های خودمان را بیرون دهد. در این جا می بایست از ریموور استفاده کرد یعنی مو را ریمو کرد. اما این به چه شکل انجام می شود؟ همانطور که می بینید ما ریموهای مختلفی داریم: پودری و مایع. علاوه براین ریموور ها از برندها مختلفی هستند  و از دستور العمل های مختلفی برخور دارند.

 

 

ریموورها1

 

در برخی برندها ریمور هایشان حنا و رنگ های طبیعی را از بین نمی برد ولی رنگ های پرکلاغی و یاقوتی را ازبین می برد اما برخی هم هسشتند که حنا را نیز از بین می برند. پس می بایست یک برند خوب را انتخاب کنید تا بتوانید از آن استفاده کنید: در بحث پودری

 

2

 

و مایع؛

 

ریموورها3

 

مایع بهتر است زیرا حالت پودری می بایست با اکسیدان ترکیب شود و برای مو استفاده شود و ضررش برای مو بیشتر است .

در هرصورت بعد از این که مو را ریموور کردیم یکی از پودرهایی که در پودرهای دکلره توضیح داده نشد رنگ صورتی بود .

 

حتما بخوانید  نکات ایمنی قبل و حین عمل صاف کردن مو

ریموورها4

 

در واقع ما چهار نوع پودر داریم: سفید، آبی، مشکی و صورتی. صورتی را می بایست در این مواقع استفاده کرد. یک دکوپاژ مو را انجام داده تا آسیب کمتری به ساختمان مو وارد شود. چون مو را ریمو کرده ایم و این خود باعث آسیب رساندن به مو شده است پس می بایست از دکلره قوی استفاده نکنیم و از دکلره های ضعیف تر مثل صورتی استفاده کنیم که آسیب آن به ساختمان مو کمتر است. به صورت عملی همه این مطالب گذاشته خواهد شد.

 

پکیج های حرفه ای

برای نمایش دوره ی حرفه ای آموزش رنگ مو تهیه شده توسط استاد عزیز کاظم خسروی بیژائم (استاد بیک) بر روی لینک پکیج آموزش رنگ مو کلیک کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.