0
empty-cart سبد خرید شما خالی می باشد
مبلغ کل : 0 تومان - ثبت سفارش

سخنی از استادان اصلاح کودک

سخنی از استادان اصلاح کودک

اینجانب سید ابوالفضل حسینی هستم و حدود 20 سال سابقه آرایشگری دارم.سال های آخر در تهران مشغول به کار بودم و روزی دوباره تصمیم گرفتم به بیرجند
برگردم ومغازه ای را راه اندازی کنم.
رفتم اتحادیه وطبق آشناییت من با ریاست اتحادیه و محبتی که از جوانی به من داشت گفت: سید جان مغازه نزن.
درسطح استان مغازه و آرایشگاه زیاد است. تو که سابقه و کار و تجربه و تفکراتت خوب است، من جوانی را می شناسم که با رویاهای بزرگ پا به استان ما گذاشته است.
اوگفت این جوان مغازه ای به مساحت 150 متر در بهترین جای استان اجاره کرده است و سالن های مجزا برای کودکان وبزرگ سالان و گریم و ماساژ و... و امکاناتی فول مشتاق شدم تا این شخصیت را ببینم. وقتی ب ااو ملاقات کردم و خود و تجربیاتم را برایش بازگو کردم وخودم را آماده همکاری کردم.
به او گفتم چرااین همه هزینه که بالغ بر 300 میلیون پول درسال 94 درشهر بیرجند بود،داری انجام می دهی و اگر این سرمایه و هزینه را در مشهد یا تهران سرمایه گزاری می شد بهتر بود و تو که سال ها تهران بوده ای.
اماجواب دندان شکن او مغلوبم کرد و به فکر فرو رفتم.
گفت:من یک دانشجوی انصرافی بوده ام. اما استعداد وتوانایی های خود را در آرایشگری کشف کرده ام واز نگاه آسمانی خودم را بر روی سیاره زمین انجام یک ماموریت ورسالت می دانم. رسالت من پیشرفت این هنر وصنعت آرایشگری است.
ویکی از رویاهای من تبدیل نظام آرایشگری ازخدماتی به صنعتی وجایگاه آرایشگر را در جهان عوض کنم وبرای اولین بار آرایشگاه ها را در دنیا زنجیره ای کنم.
او گفت: یادت باشد اگر می خواهی جهان را عوض کنی اول باید خودت را عوض کنی، بعد خانوادت، بعدشهرت، بعدکشورت و سپس خود جهان عوض خواهدشد.
او گفت:ما برای رویاهای بزرگ به این شهر آمده ایم و اول مانند درختی در شهر خود ریشه کنیم. بعد برای رویاهای دیگرمان تلاش کنیم و حتی روزی که مردیم، مردم به نیکی از ما یاد کنند.
یادت باشد ما نیرو می خواهیم. ما انسان هایی را می خواهیم که مانند سربازدر این راه خودشان را فدا کنند دراین رسالت. ما یک تیم می خواهیم از این شهر ببندیم. یک تیم که در کنار من رکاب بزنند. یک تیم که ادعا وغرور خودرا از زندگیشان حذف کنند.
یک تیم هدف دار که برای رویاهای آرایشگری قدم بر دارد نه رویاها و قرایض شخصی.
اگرهستی یا علی بگو و دستت را به من بده.
من شوکه شده بودم وایمان و اراده را در چشمان این جوان دیدم وحتی این رویاهای بزرگ روزی آرزوی من بود. گویا خدا این شخصیت را آورده که در کنار هم به رویاهایمان برسیم. چون با تمام وجود عشق وعلاقه نسبت به این هنر را داشتم و دارم. شروع به کار کردیم و از آنجایی که تجربه بالایی داشتم بهترین پست کوتاهی را به من اختصاص داد. یعنی اصلاح موی کودکان ودنیای کودک را با وسایل های کودکانه تجربه می کردم و از علم و تجربه استاد بیک استفاده می کردم.
واز تجربیات خودم به او می گفتم که بعضی هارا با دلیل قانع کننده من را قانع می کرد و از بعضی تجربیاتم که می دید ارزشمند است به کار می گرفت.
تا زمانی که یک روز جزوه ای را آورد. جزوه ای به نام تکنیک اصلاح موی کودک. جزوه ای بسیار ارزشمند. وقتی مطالب این جزوه را خواندم دیدم خیلی از آنها را من
تجربه کردم. بعد متوجه شدم اوقبل از اقدام به راه اندازی این سالن تخصص و تجربه ای بالا داشته است و با علم و آگاهی پا در عرصه گذاشته. علمی که امروز داریم برای شما عرضه می کنیم.
باتشکر
سید ابوالفضل حسینی

مشخصات

سخنی از استادان اصلاح کودک

امتیاز کاربران به :

سخنی از استادان اصلاح کودک

شما هم می‌توانید در مورد این مقاله نظر بدهید.

افزودن نظر جدید
نظرات کاربران (0 نظر)

پرسش و پاسخ :

پرسش خود را مطرح کنید

پرسش ها و پاسخ (پرسش ها 0)