مقالات آرایشگری مردانه

آموزش رایگان مدل مو آبشاری مردانه

اموزش رایگان مدل مو ابشاری مردانه

مدل مو مردانه زیبا و جذاب یکی از نکته های مهم برای شیک و جذاب به نظر رسیدن مردان به شمار می رود. اگر به دنبال مدل مو هایی مردانه و جذاب هستید به شما پیشنهاد می کنیم خواندن این مقاله را هرگز از دست ندهید.

بر خلاف مدل لباس که شاید بیشتر خانم ها به دنبال آن باشند مدل مو چیزیست که علاوه بر خانم ها برای هر مردی می تواند از اهمیت بالایی برخوردار باشد. زیرا یکی از جذابیت های آقایان مربوط به مدل موهایشان می باشد.

ما در این مقاله سعی می‌کنیم در مورد مدل مو، محصولاتی که باید استفاده شود و چگونگی انجام آنها صحبت کنیم. مدل‌های مطرح این روزها موهای بهم ریخته، خرد شده و موهای بلندتر بالای سر هستند. با این حال، گزینه ­های بیشتری برای پسرها نسبت به گذشته وجود دارد.

در  این مقاله با یکی از مدل های جذاب مو مردانه کخ مدل مو ابشاری مردانه نام داره اشنا می شید…این مدل مو به سمت مدل­ موهای مردانه­ بلندتر متمایل است.

 اول به سراغ  نحوه دست گرفتن  سشوار میریم , روزی ده تا پانزده  دقیقه به صورت تمرینی سشوار و شانه را در دست بگیرید (سشوار دست راست شانه دست چپ، سشواردست چپ شانه دست راست) تا به مرور زمان سشوار در دست سبک و کار کردن با آن برایتان راحت شود.

بستنی مو که مخصوص موهای فر و مجعد است را، به عنوان زیر ساز روی مو اسپری کنید.

مراحل شنیون آبشاری1

با دست مو را جا به جا کنید تا مواد تمام قسمت های آن را بپوشاند.

مراحل شنیون آبشاری2

سمت راست شخص بیاستید سشوار دست راست به صورت تفنگی و شانه پیچ در دست چپ، از کف سر به صورت لایه ای دسته ای از مو را جدا کرده شانه را با زاویه 45 درجه داخل مو فرو برده کمی به داخل بچرخانید و تا انتهای قد مو به سمت بیرون بکشید. باد سشوار نیز باید به قسمت زیر شانه برخورد کند.

مراحل شنیون آبشاری3

مراحل شنیون آبشاری4

بعد از اتمام سشوار کشی سمت راست، سمت چپ شخص بیاستید سشوار در دست چپ و شانه در دست راست قرار می گیرد. مجدد از کف سر تا جلوی مو را به صورت لایه ای و زاویه 45 درجه شانه و باد سشوار که به زیر شانه برخورد می کند، سشوار کنید.

مراحل شنیون آبشاری5

مراحل شنیون آبشاری6

برای آبشاری کردن قسمت جلوی مو رو به روی شخص بیاستید. شانه در دست چپ و سشوار در دست راست قرار داشته باشد.از دو طرف به شکلی سشوار بکشید که نوک مو به سمت پایین متمایل باشد و بستر برای مدل آبشاری آماده شود.

مراحل شنیون آبشاری7

بعد از سشوار کامل جلوی مو فرق را از وسط باز کنید موهای دو طرف سر را به شکل متمایل به سمت پایین سشوار کنید.

مراحل شنیون آبشاری8

برای صاف شدن بیشتر مو از اتو استفاده کنید بدین ترتیب که قسمتی از مو را با شانه جدا کرده، داخل اتو قرار داده و به سمت بالا بکشید. زمانی که به نوک مو نزدیک شد کمی دست را به داخل بچرخانید تا نوک مو بشکند و موها کاملا روی هم سوار شود.

مراحل شنیون آبشاری9

برای اتوی قسمت جلوی سر، دسته ای مو را داخل اتو قرار داده و به سمت بالا بکشید. زمانی که قد مو تمام شد و به نوک مو رسیدید اتو را به سمت پایین بکشید.

مراحل شنیون آبشاری10

پودر پشینت را روی مو بپاشید.

مراحل شنیون آبشاری11

با دست ضربه بزنید تا، در تمام قسمت های مو جا به جا شود.

مراحل شنیون آبشاری12

با استفاده از شانه پنجه ای فرم مد نظر را به مو بدهید.

مراحل شنیون آبشاری13

مو را شنیون کنید و برای فیکس کردن داخل شیارهای ایجاد شده را، تافت شماره 3 (سبک تر) بزنید.

مراحل شنیون آبشاری14

مراحل شنیون آبشاری15

از شانه دم باریک برای ایجاد شیار ها و مرتب کردن مو استفاده کنید.

مراحل شنیون آبشاری16

پایان

مراحل شنیون آبشاری17

مراحل شنیون آبشاری18

مراحل شنیون آبشاری19

مطالب مرتبط

برای نمایش دوره ی حرفه ای آموزش سشوار زدن تهیه شده توسط استاد عزیز کاظم خسروی بیژائم (استاد بیک) بر روی لینک پکیج آموزش سشوار زدن کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *