مقالات آرایشگری مردانه

بررسی تخصصی لاین کلاسیک

بررسی تخصصی لاین کلاسیک

یکی دیگر از لاین های آرایشگری مردانه لاین کلاسیک است که جزء سخت ترین لاین های اصلاح نیز می باشد. خب منظورم از لاین کلاسیک چیه؟ لاین کلاسیک به منظور اصلاح های رسمی و ساده است. حتی میشه بهش گفت اصلاح کارمندی که نام مدرن آن اصلاح کلاسیک است.

لاین کلاسیک لاینی است که آرایشگرها را بازنشسته می کند. آرایشگران شاید در این لاین به شهرت نرسند اما مطمئن باشند افرادی که برای اصلاح کلاسیک پیششون میان اگر موارد لازم را رعایت کنند (بهداشت، لوازم استریل، کارخوب و اخلاق مناسب) مطمئن باشند که آن مشتری برای همیشه پیش شما برای اصلاح می آید.

لوازم آرایشی و استریل

افرادی که به شما مراجعه می کنند برای اصلاح کلاسیک و کارمندی قسمتی از اون آدما یه صفت خوبی دارند که می شود به عنوان اهرم از آنها استفاده کرد. مثلا پزشک باشند و بتوانی بدون هزینه ای برای درمان پیشش بروید یا کارمند بانک باشد و کارتان را برای گرفتن تسهیلات بانکی راحت تر کند یا هم کارمند اداره باشد و راحت تر کارتان را راه بیندازد. حسن دیگر این افراد این است که شما وقتی خوب اصلاح می کنید فرزندش را هم برای اصلاح پیش شما میاره و این سیستم مشتریان به ندرت آرایشگاه شونو عوض می کنن. آن ها هر جا که شما بروید برای اصلاح پیش شما می آیند اما نکاتی که خیلی مهم است اینه که در لاین کلاسیک مشتریاتونو از دست ندهید.

اولا سعی کنید که مشتریان کلاسیک شما زیاد دم دید مردم نباشند مثلاببرینشون صندلی هایی که بیرون خیلی کم دید دارد؛ چون این افراد بیشتر قشر بالای جامعه هستند مثل دکتر، وکیل و … که 99 درصدشون نمیخوان در چشم مردم باشند.

حتما بخوانید  آموزش رایگان سایه با تیغ و طرح انداختن روی سر + تصویری

سالن اختصاصی vip اصلاح

دوما احترام و ادب بالایی داشته باشید مثلا وسایل را  جلوی چشمان شان تمیز کنید. رعایت بهداشت و درپایان کار لباس هایشان را تمیز باد بگیرید و شاگردتان را برای پوشیدن کتش بفرستید . حتی شده از آنها پذیرایی کنید مطمئن باشید جوری محبت تان را جبران می کنند که خودتان حیرت زده می شوید.

نکاتی طلایی مشتری مداری

سوما زیاد وارد حریم شخصی این گونه مشتریان نشوید و خبرها را جابه جا نکنید مثلا دو تا کارمند یک اداره که میان یکی در مورد کارهایش برایتان توضیح می دهد و شما به اون کارمند دیگر توضیح بدین تاکید می کنم هیچ وقت این کار را انجام ندین . اگر می خواهید مشتری دائم داشته باشید خوبی هاشون را همیشه بازگو کنید و کیفیت کارتان را بالا ببرید. لاین کلاسیک لاینی است که خیلی خیلی خیلی کم افراد مدل موهایشان را عوض می کنند لاین کلاسیک بر خلاف لاین مدلینگ لاینی است که هر آدمی یک روز به سراغش می آید مثل همین جوانان که الان با این مدل جدید خوشحالن مجبورن که چند سال دیگر مدل موشونو به کلاسیک تغییر بدهند یا دانشجوها فردا اگر جایی استخدام بشن با مدل موی فشن که نمی توانند سرکار بروند باید مدل مویشان را کلاسیک کنند. حرف آخر این که لاین کلاسیک از همه لاین ها بهتره مشتری ثابت شو داره. با خیالت راحت کار می کند. به دنبال ابزار و حالت دهنده های جدید هم نیست

اما چه آرایشگرانی در لاین کلاسیک موفق ترند؟ آرایشگرانی در این لاین موفقند که علم چهره شناسی را به خوبی بشناسند و سبک اصلاح آنها شانه و قیچی باشد.

حتما بخوانید  انواع کاندیشنر ها (نرم کننده)

سبک کلاسیک و نکات حرفه ای

 

 

مطالب مرتبط

ویدئوهای آموزش در زمینه لاین های آرایشگری

آموزش اصلاح موی کلاسیک

آموزش اصلاح موی کودک به سبک کلاسیک

 

پکیج های حرفه ای لاین های آرایشگری

پکیج آموزش اصلاح موی کلاسیک

پکیج آموزش مدلینگ (modeling)

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.