دانستنی ها و مقالات رایگان آرایشگری

ماساژ پوست سر

ماساژ پوست سر

1. برای شروع ماساژ پوست سر چانه مشتری را در دست چپ در پایین کف سر بگیرید و به آرامی سر را بچرخانید. موقعیت دست ها را بر عکس کنید و تکرار کنید.

2. نوک انگشت های خود را روی هر طرف سر مشتری قرار دهید؛ دست های خود را محکم به طرف بالا بکشید. نوک انگشت های خود را باز کنید تا در قسمت بالای سر به هم برسند. این کار را چهار بار تکرار کنید.

3. نوک انگشت های خود را دوباره در هر طرف سر مشتری قرار دهید. این بار یک اینچ به عقب از جایی که نوک انگشت های خود را در مرحله 2 قرار دادید، دست های خود محکم به بالا بکشید، نوک انگشت های خود را باز کنید تا در قسمت بالای سر به هم بچسبند. بچرخید و پوست سر را حرکت دهید.

4. عقب سر مشتری را با دست چپ نگه دارید. انگشت شست کشیده شده و انگشت های دست راست را روی پیشانی مشتری قرار دهید. دست خود را به آهستگی حرکت دهید و به طور محکم رو به بالا یک اینچ بعد از خط مو حرکت دهید. این کار را چهار بار تکرار کنید.

5. کف دست های خود را به طور محکم در برابر کف سر قرار دهید. پوست سر را در حرکت دوایری بردارید. اول دست ها را بالای گوش های مشتری قرار دهید. دوم دست ها را در جلو و عقب سر مشتری قرار دهید.

6. انگشت های هر دوی دست را در پیشانی مشتری قرار دهید. دور خط مو را با بلند کردن و چرخاندن ماساژ بدهید.

حتما بخوانید  تکنیک های لازم برای جذب مشتری

7. یک اینچ پایین بیایید، حرکت پیشرو را در جلو و قسمت بالای کف سر تکرار کنید.

8. انگشت های هر دست را روی اطراف سر مشتری قرار دهید. از زیر گوش ها شروع کنید. پوست سر را با انگشت شست دستکاری کنید، رو به بالا تا فرق سر کار کنید.

این کار را چهار بار تکرار کنید. دستکاری های شست را تکرار کنید. رو به پشت مرکز سر شروع کنید.

9. دست راست خود را روی پیشانی مشتری قرار دهید. از گوش تا گوش در امتداد پایه کف سر با کج شدن دست چپ ماساژ دهید، از حرکت دوایری استفاده کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.