0
empty-cart سبد خرید شما خالی می باشد
مبلغ کل : 0 تومان - ثبت سفارش

کف، اسپری، کرم و ژاول، لوسیون و شامپوهای رنگی

کف، اسپری، کرم و ژاول، لوسیون و شامپوهای رنگی

اسپری موقت رنگ مو

برای ایجاد جلوه های خاص و زیبا روی موها از اسپری رنگ موی موقت که در قوطی های آتروسل عرضه می شود می توان روی موهای خشک در تمام سر یا قسمت هایی از سر استفاده نمود.

اسپری رنگ مو

کرم ها و ژل های رنگی

کرم ها و ژل های رنگی در انواع رنگ ها در بازار موجود است. بعد از شست و شو این محصول از روی موها پاک می شود. ولی در موهای خشک، متخلخل و موهای دکلره شده ته رنگ آن باقی خواهد ماند. از این محصول می توان به صورت کلی و یا قسمتی روی موها استفاده کرد که در روش کلی محصول را روی موها پخش کرده، سپس شانه می زنیم تا یکنواخت شود.

شامپوهای رنگی

شامپوهای رنگی با توجه به رنگ مو مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول در رنگ های متفاوت در بازار وجود دارد. این شامپوها ترکیبی از رنگ مو و شامپو هستند که بعد از مصرف آب کشی شده و ته رنگ زیبایی روی موها به جا می گذارند.

لوسیون های رنگی

لوسیون های رنگی در رنگ های متفاوت در بازار ارایه می شود. برای استفاده از این محصول بوروشور کارخانه سازنده را با دقت مطالعه کنید. قبل از مصرف، شیشه رنگ را خوب تکان داده و رنگ مو را روی سر پخش کنید سپس با شانه ی دندانه درشت موها را مرتب شانه کنید چنان چه پوست سر به رنگ آغشته شد با یک پنبه مرطوب پوست را تمیز نمایید ولی حتی الامکان دقت کنید که پوست سر رنگی نشود.

مزیت استفاده از کف های رنگی

دارای انواع مختلفی از رنگ ها هستند که نحوه ی استفاده از آن ها نیز آسان می باشد. زمان استفاده از کف های رنگی روی پیشانی و گوش ها سرازیر نشده و شره نمی کند.

برای رنگ کردن و حالت دادن به موها نیز مناسب است. بعد از مصرف این محلول ها موها به راحتی شانه شده و سریع اثر می کند.

 

مشخصات

کف، اسپری، کرم و ژاول، لوسیون و شامپوهای رنگی

امتیاز کاربران به :

کف، اسپری، کرم و ژاول، لوسیون و شامپوهای رنگی

شما هم می‌توانید در مورد این مقاله نظر بدهید.

افزودن نظر جدید
نظرات کاربران (0 نظر)

پرسش و پاسخ :

پرسش خود را مطرح کنید

پرسش ها و پاسخ (پرسش ها 0)