0
empty-cart سبد خرید شما خالی می باشد
مبلغ کل : 0 تومان - ثبت سفارش
قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های وبسایت استادبیک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های وبسایت استادبیک تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از وبسایت استادبیک به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

ثبت نام کاربران در وبسایت استادبیک و ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وبسایت استادبیک از سوی کاربر است.


قوانین فروشگاه

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وبسایت استادبیک اقدام کند.

تعریف فروشنده:

فروشنده یا مدیرفروشگاه به شخصی گفته می شود که مدیریت کامل سایت اعم از ثبت محصولات و ارسال سفارشات را بر عهده دارد


شرایط کالاهای فروشندگان

مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشندگان است.

فاکتور کالاهایی که توسط فروشندگان در سایت عرضه می‌شود، در صورت درخواست خریدار توسط فروشنده ارسال می‌شود.

سفارش‌هایی که دارای حداقل یک کالا از فروشندگان باشند و تا ساعت ۱۶ هر روز کاری نهایی شوند ، حداقل ۱روز بعد (طبق زمان تحویل اعلام‌شده در سایت) ارسال خواهند شد.

۱روز فاصله زمانی تحویل برای کالاهای فروشندگان، به معنای این است که در صورت خرید کالای فروشندگان ، شروع پردازش سفارش حداکثر ۱ روز پس از زمان سفارش‌گذاری در وبسایت استادبیک است.

منظور از ۱ روز، زمان آماده‌سازی و ارسال کالا به مشتری است، که امکان دارد این زمان بسته به نوع کالا تغییر یابد.