دوره آموزش آرایشگری مردانه استادبیک

آموزشگاه آرایشگری مردانه استادبیک ، برگزارکننده بیش از 50 دوره تخصصی آموزش آرایشگری مردانه به صورت حضوری و مجازی برای اولین بار در ایران آماده ارائه خدمات به افراد علاقه مند به آرایشگری می باشد. هنرجویان استادبیک بعداز گذراندن دوره ها به شکل حضوری یا مجازی می‌توانند با دریافت مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه ای در مسیر حرفه‌ای شدن گام بردارند. شما می‌توانید با یادگیری ترفندهای کسب درآمد در این دوره‌ها به سرعت وارد بازار کار شوید. اگر قصد گذراندن بهترین دوره های آموزشی در زمینه آرایشگری مردانه یا تاسیس  آرایشگاه مردانه را دارید، برای مشاوره رایگان در زمینه آموزش آرایشگری حرفه ای مردانه با کارشناسان استادبیک تماس بگیرید 

نقشه راه شروع یادگیری آرایشگری مردانه

آموزش آرایشگری مردانه مبتدی

تهیه پکیج آموزش آرایشگری مردانه رایگان

در پکیج رایگان آرایشگری مردانه مبتدی اصول و مبانی اولیه آرایشگری را به شما توضیح دادیم تا بتوانید با دید بهترین به دنیای آرایشگری ورود کنید.

 

آموزش آرایشگری مردانه رایگان

پیرایش مردانه درجه 2

در این دوره هنرجو با اصول اولیه آرایشگری مردانه، از جمله کوتاهی موی سر، اصلاح صورت، و شستشو و حالت دهی مو آشنا شده و برای شروع کار به عنوان یک آرایشگر مردانه آماده میشود.

دوره پیرایش مردانه درجه 2

پیرایش مردانه درجه 1

دوره پیرایش درجه 1 برای افرادی که قصد ارتقا مهارت های خود را دارند مناسب است. همچنین پیشنیاز این دوره شرکت در دوره پیرایش درجه دو است.

دوره پیرایش مردانه درجه 1

قرارداد اجاره لاین سالن زیبایی

تهیه پکیج تنظیم قرارداد سالن زیبایی

پس از یادگیری کامل حرفه آرایشگری میبایست چه به عنوان مدیر سالن ، چه آرایشگر با نکات مهم و نحوه عقد قرارداد های سالن زیبایی آشنا شوید.

پکیج قرارداد پرسنل سالن زیبایی

شهریه اقساطی

شما می توانید هزینه تمام دوره های حضوری آموزشگاه استادبیک را به صورت اقساطی پرداخت کنید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان تلفنی

ارائه خدمات مشاوره رایگان برای تمامی دوره ها توسط کارشناسان آموزشگاه استادبیک به صورت 24 ساعته وجود دارد

بی نهایت مدل

در طول تمامی دوره های حضوری هنرجویان قادر خواهند بود با استفاده از مدل های متعدد حاضر در آموزشگاه روند یادگیری بهتری را دنبال کنند

مدرک معتبر فنی حرفه ای

شما پس از گذراندن دوره های آموزش پیرایش مردانه از مجموعه استابیک مدرک معتبر فنی و حرفه ای دریافت خواهید کرد

مجوز ها و افتخارات

مجموعه استابیک با کسب مجوز های معتبر و افتخارات فراوان روز به روز در حال پیشرفت و ارتقای سطح کاری خود میباشد

بیش از 10 سال تجربه

مجموعه استابیک با بیش از 10 سال تجربه موفق در زمنیه آرایشگری مردانه و زنانه در خدمت شما عزیزان است

تجربه هنرجویان دوره های قبلی

مدارک پایان دوره هنرجویان

گالری تصاویر دوره پیشین آرایشگری مردانه استادبیک

سوالات متداول

1- آیا امکان پرداخت شهریه بصورت اقساطی وجود دارد؟

بله . امکان پرداخت شهریه هم بصورت اقساطی و هم نقدی وجود دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید 

2- آیا با دریافت مدرک پس از اتمام دوره آموزش آرایشگری مردانه میتوان در بازار کار ورود پیدا کرد؟

بله. شما با دریافت مدارک معتبر و بین المللی آموزشگاه آرایشگری استاد بیک میتوانید به راحتی در بازار کار وارد شده و کار آرایشگری خود را شروع کنید.

3 -آیا این دوره برای افراد مبتدی مناسب است؟ (نیاز به گذراندن پیشنیاز)

دوره آموزش آرایشگری مردانه برای افراد مبتدی دارای مراحل مختلفی است. شما ابتدا میبایست دوره آموزش آرایشگری درجه 2 را ثبت نام کنید تا بتوانید مدرک معتبر فنی و حرفه ای را دریافت کرده و برای جواز کسب اقدام نمایید. بعد از آن میتوانید دوره های ارتقا مهارت مثل آرایشگری درجه 1 یا دوره گریم و رنگ و یا هر دو را بصورت همزمان شرکت کنید. در نتیجه این دوره آموزش آرایشگری مردانه برای مبتدی ها بسیار مناسب میباشد.

4 - برای شرکت در کلاس ها نیاز به تهیه لوازم آرایشگری هست یا خیر؟

بله. هنگام ثبت نام دوره ، لیستی از وسایل مورد نیاز مثل ماشین ، قیچی ، روپوش و ... به کارآموز داده میشود که باید هنگام شرکت در دوره همراه خود داشته باشد.

5- مدت زمان هر دوره چقدر است؟

دوره های آموزش آرایشگری مردانه درجه 1 و 2 حدود ۲۰ روز تا ۱ ماه طول خواهد کشید و دوره ارتقا مهارت تخصصی یک هفته تا دو هفته ادامه خواهد داشت.

6- شهریه دوره آموزش آرایشگری مردانه چقدر است؟

دوره های آموزش آرایشگری مردانه درجه 1 و 2 بصورت نیمه خصوصی ۳ میلیون تومان و بصورت خصوصی 6 میلیون تومان میباشد. دوره ارتقا مهارت تخصصی بصورت نیمه خصوصی به مبلغ 2 ملیون تومان و خصوصی 4 میلیون تومان است.

7- در آموزشگاه آرایشگری مردانه استادبیک چه مواردی آموزش داده میشود؟

در آموزشگاه آرایشگری مردانه استاد بیک آموزش آرایشگری درجه 1 ، آموزش آرایشگری درجه 2 ، ارتقا مهارت چهره پردازی ، رنگ و متعادل سازی و... آموزش داده میشود.

8- آیا امکان استفاده از مدارک آموزشگاه بیک در خارج از کشور وجود دارد؟

بله. مدارک فنی و حرفه ای کاملا معتبر هستند و شما میتوانید از طریق آنها برای کار در خارج از کشور هم اقدام کنید.

9- آموزش ها بصورت خصوصی است یا نیمه خصوصی؟

آموزش های آرایشگری مردانه هم به شکل خصوصی و هم نیمه خصوصی برگزار میشود و بسته درخواست کارآموز هر کدام را میتواند شرکت کند. دوره های خصوصی بصورت یک نفره برگزار میشود و دوره های نیمه خصوصی بین 3 تا 5 نفر شرکت کننده دارد.

دوره آرایشگری مردانه

آموزشگاه استاد بیک، بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه ، به لطف خدا و اتکا به اعتماد و اطمینان کارآموزان عزیز و توجه به سال‌ها تجربه در آموزش آرایشگری مردانه در شبکه های مختلف اجتماعی ، مفتخر است باهدف ارتقا سطح مهارت‌آموزی هنرجویان در حرفه آرایشگری مردانه و نیاز کشورمان به پرورش استعداد و نیروی کارآزموده در زمینه پیرایش مردانه، گریم، و … باعث رشد بیشتر حرفه‌های خدماتی در جهت اشتغال جوانان به بهره‌گیری از علم و تجربه اساتید حرفه‌ای، در محیطی آموزش‌محور و صمیمی در خدمت علاقه‌مندان به این حرفه باشیم.

آموزش آرایشگری مردانه

از جمله اهداف مدیر و مربیان مجموعه استاد بیک، ارائه آموزش‌های مانند کلاس آموزش آرایشگری مردانه ، گریم داماد، گریم سینمایی یا چهره‌پردازی، ترمیم‌کننده موی سر و … است. هدف نهایی اساتید مجموعه استاد بیک، ورود به بازار کار و اشتغال پایدار در رشته‌های مختلف برای تمامی هنرجویان عزیز این آموزشگاه است.

دوره آموزش آرایشگری مردانه زیر نظر مربیان و استادان حرفه‌ای تدریس می‌شود و هنرجویان عزیز لازم به هیچ‌گونه نگرانی از بابت کیفیت تدریس و یادگیری نخواهند داشت زیرا تمامی این آموزش‌ها حاصل سال‌ها تجربه این کادر آموزشی است. پیشنهاد میکنیم پیش از ثبت نام مقاله مدت زمان یادگیری آرایشگری مردانه را بخوانید.

اگر قصد ورود به شغل اصلاح موی آقایان را داشته باشید و به دنبال سریع‌ترین روش یادگیری هستید، دوره دوره تخصصی آموزش آرایشگری مردانه آموزشگاه استاد بیک را به شما پیشنهاد می‌کنیم تا از مطمئن‌ترین روش این مسیر را بگذرانید. در مجموعه استاد بیک انواع مختلفی از کلاس آرایشگری مردانه تشکیل می‌شود که برای حرفه‌ای شدن در این زمینه به شما کمک شایانی می‌کند.

آموزش آرایشگری مردانه مبتدی

آموزش آرایش مردانه

اگر به هنر آرایشگری علاقه‌مند هستید و یا شاید تصمیم جدی برای تأسیس آرایشگاه مردانه و کسب درآمد از این حرفه را دارید، پیشنهاد می‌کنیم در دوره‌های آموزشگاه آرایشگری مردانه استاد بیک ثبت‌نام کنید. آرایشگری مردانه یا همان پیرایشگری، هنری است که می‌تواند یک نفر را گیرا و بسیار جذاب نشان دهد. تکنیک‌ها و روش‌های آرایشگری در نشان‌دادن این موضع بسیار تأثیرگذار است. در دوره آرایشگری مردانه استادبیک آموزش آرایشگری مردانه از مبتدی تا سطح پیشرفته به شما آموزش داده میشود.

هزینه آموزش آرایشگری مردانه

دوره‌های آموزش آرایشگری به دو دوره کلی مبتدی و پیشرفته تقسیم می‌شود که دوره آرایشگری مبتدی (درجه 2) جزو دوره‌های الزامی و بسیار مهم برای تأسیس آرایشگاه مردانه است. قیمت آموزش آرایشگری مردانه (درجه 2) در آموزشگاه استادبیک طبق تعرفه های فنی و حرفه است.. شما با گذراندن این دوره می‌توانید آرایشگاه خود را تأسیس کنید اما دوره‌های دیگر به‌عنوان دوره‌های پیشرفته و برای حرفه‌ای شدن در آرایشگری مردانه است.

هزینه آموزش آرایشگری مردانه

از مهم‌ترین موضوعات برای شرکت در دوره و کلاس‌های مربوط به آموزشگاه که افراد می‌پرسند، قیمت دوره‌های آموزش آرایشگری مردانه است که در این مورد قابل‌ذکر است نرخ تمامی آموزش‌ها هرساله به‌صورت مصوب و از طرف سازمان فنی و حرفه‌ای به آموزشگاه‌های آرایشگری اعلام می‌شود و این نرخ در تمامی آموزشگاه‌ها ثابت است.

این قیمت‌ها ممکن است در برخی از شهرهای بزرگ به دلیل شرایط و خدماتی که ارائه می‌شود مقداری متفاوت باشد و ممکن است بالاتر از هزینه‌های گفته شده باشد. با پیداکردن آموزشگاه مناسب خود می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت دوره‌های آموزشگاه اطلاع پیدا کنید. برخی از دوره‌های آموزشی در قالب پکیج و به‌صورت غیرحضوری آموزش داده می‌شوند که این دسته از آموزش‌ها جهت تکمیل و حرفه‌ای‌تر شدن کار شما است.

مدرک بین‌المللی آرایشگری مردانه

مدرک بین المللی آرایشگری مردانه

آرایشگری مردانه برای امور آرایشی و پیرایشی آقایان مانند کوتاهی مو، مدل دادن به مو و ریش و اصلاح صورت و غیره از کارهایی است که در آرایشگاه و یا آموزشگاه آرایشگری مردانه انجام می‌شود. مجموعه استاد بیک آموزش آرایشگری مردانه با مدرک بین‌المللی را به شما ارائه می‌دهد. برای شروع شغل آرایشگری لازم است مدرک آرایشگری را به همراه داشته باشید. تمامی مدارک سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور دارای کد بین‌المللی بوده و سایت این سازمان قابل استعلام است. اگر قصد مهاجرت داشته باشید این مدرک کمک فراوانی به شما خواهد کرد همچنین مدرک آرایشگری مردانه قابل ترجمه هست و در کشورهای عضو سازمان جهانی کار دارای اعتبار است. پیشنهاد میکنیم حتما مقاله نحوه گرفتن مدرک آرایشگری مردانه را بخوانید.

مدرک فنی و حرفه‌ای آرایشگری مردانه دارای دو سطح درجه یک و درجه است که همان‌طور که گفته شده نحوه گرفتن مدرک به این صورت است که ابتدا باید دوره آرایشگری مردانه درجه 2 و سپس سطح درجه یک را برای کسب مهارت بیشتر طی کنید.

آموزشگاه آرایشگری مردانه

آموزشگاه آرایشگری مردانه استادبیک یکی از مراکزی است که به دلیل داشتن بهترین اساتید و دوره‌های آموزشی به‌روز، در زمره بهترین آموزشگاه‌های آرایشگری کشور قرار گرفته است. مجموعه استاد بیک مرکز آموزش آرایشگری مردانه در زمینه‌های مختلفی مانند آموزش پاکسازی پوست ، آموزش چهره پردازی ، آموزش گریم داماد و … است.

آموزشگاه آرایشگری مردانه
آموزش صفر تا صد آرایشگری مردانه

آموزش صفر تا صد آرایشگری مردانه

آرایشگری حرفه‌ای پویا است که مدارم در حال تغییر است. هرروزه مدل‌های جدیدتری ارائه می‌شود که آرایشگر چاره‌ای جز آموختن آن‌ها ندارد. ازاین‌رو می‌توان گفت یادگیری آرایشگری حد و مرزی ندارد و هیچگاه به پایان نمی‌رسد. اگر فکر می‌کنید با شرکت در دوره‌های آموزشی دیگر نیازی به یادگیری مباحث جدید ندارید سخت در اشتباه هستید. برای آموزش حرفه‌ای و اصولی حتماً سعی کنید به دنبال مطمئن‌ترین راه برای کسب درآمد از این حرفه باشید زیرا بسیاری از افراد تمام موارد را ممکن است آموزش ندهند و یا به‌صورت پراکنده‌ای ارائه کنند که این موضوع باعث ضعیف عمل‌کردن شما در این حرفه می‌شود.

آموزش گام‌به‌گام آرایشگری مردانه برای افرادی که قصد دارند وارد این رشته شوند مانند یک راهنما عمل می‌کند که می‌تواند مسیر درست را به آنها نشان دهد. افراد آموزش خود را با یادگیری اصولی آرایشگری همچون شناخت ابزار آغاز می‌کنند و پس از آن تا انواع فوت‌وفن‌های حرفه‌ای مانند چهره‌پردازی ادامه خواهند داد.

آموزش حرفه‌ای آرایشگری مردانه

شرکت در دوره آموزش کامل آرایشگری مردانه در آموزشگاه استاد بیک مزایای زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت که پیش‌تر در مورد بسیاری از آنها توضیحاتی ارائه دادیم ولی مهم‌ترین مزیت آن، امکان ورود سریع به بازار کار و اشتغال‌زایی برای شما هنرجویان عزیز است. برای آموزش آرایشگری حرفه‌ای مردانه لازم است دقت بیشتری در انتخاب کلاس آرایشگری خود داشته باشید. با انتخاب درست آموزشگاه آرایشگری خود می‌توانید سریع و حرفه‌ای آموزش ببینید و مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای را دریافت کنید. برای آموزش آرایشگری مردانه صفر تا صد لازم است به جز کارهای گفته شده به‌صورت مدام در اینترنت به دنبال مدل‌های جدید آرایشگری مردانه باشید. در این کار به‌روز بودن بسیار اهمیت تأثیر دارد.

آموزش حرفه‌ای آرایشگری مردانه
آموزش خصوصی آرایشگری مردانه

آموزش خصوصی آرایشگری مردانه

اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که می‌خواهید آرایشگری را یاد بگیرید اما به دلیل یک سری مشکلات از رفتن به آموزشگاه خودداری می‌کنید پیشنهاد ما به شما گذراندن دوره آموزشی آرایشگری خصوصی است. بهتر است قبل از ثبت‌نام با آموزشگاه دراین‌خصوص مشورت کنید. آموزشگاه‌های محدودی هستند که اقدام به برگزاری دوره‌های خصوصی می‌کنند. در نظر داشته باشید که در دوره خصوصی همه مطالب دوره‌های حضوری با بیان و جزئیات دقیق‌تر به شما آموزش داده می‌شود.

دوره‌های اموزش ارایشگری مردانه

در کلاس‌ها و دوره‌های برگزار شده در آموزشگاه استاد بیک مباحث مختلفی به هنرجویان آموزش داده می‌شود که از مهم‌ترین و الزامی‌ترین دوره‌ها آموزش آرایشگری مردانه درجه 2 است که برای تأسیس آرایشگاه خودتان دریافت مدرک آن الزامی است و شما بایستی دوره را بگذرانید و مدرک آن را بگیرید. دوره آموزش پیرایش مردانه درجه 1 جهت تکمیل کردن و برای حرفه‌ای‌تر شدن در آرایشگری مردانه است.

دوره‌های آموزش آرایشگری مردانه
آموزش آرایشگری مردانه درجه 2

آموزش آرایشگری مردانه درجه 2

آموزش آرایشگری مردانه طبق استانداردهای سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای به دو سطح درجه 1 و درجه 2 تقسیم‌بندی‌شده که متقاضیان جهت ورود به رشته مراقبت زیبایی آقایان ابتدا باید رشته آموزش پیرایش مردانه درجه 2 را گذرانده و بعد دوره تکمیلی پیرایش مردانه درجه 1 را آموزش ببینند. بعد از گذراندن جلسات عملی و تئوری دوره آموزش پیرایش مردانه درجه 2 هنرجو وارد سالن عملی می‌شود و باتوجه‌به آموزش‌هایی که گذرانده است زیر نظر مربیان موی سر مدل را کوتاه و اصلاح می‌کند.

آموزش پیرایش مردانه درجه 1

دوره پیرایش مردانه درجه 1 یک دوره پیشرفته و تخصصی که گذراندن آن باعث حرفه‌ای‌تر شدن در زمینه آرایشگری مردانه است. این دوره برای آرایش داماد بسیار مفید است و باعث حرفه‌ای‌تر شدن کار شما می‌شود و همچنین باعث بالاتر رفتن میزان درآمد شما از این حرفه می‌گردد. پس از گذراندن آموزش آرایشگری درجه 1 شما می‌توانید جهت دریافت مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه‌ای اقدام کنید.

آموزش پیرایش مردانه درجه 1