با استادبیک استاد آرایشگری شو!

پکیج آموزش آرایشگری مردانه رایگان (مبتدی)

آموزش رایگان آرایشگری توسط یکی از اساتید مجرب و خبره آرایشگری را با بهترین کیفیت تماشا کنید!

دریافت دوره آموزش آرایشگری مردانه مبتدی

دریافت مشاوره رایگان

تیم استادبیک بصورت 24 ساعته منتظر شنیدن صدای گرم شما هستند

آموزش آرایش مردانه

آموزش آرایشگری مردانه برای هر شخص علاقه مند به هنر، مفید است . در این آموزش ها برای افرادی که تا به حال آرایشگری ننموده اند تکنیک هایی جهت اصلاح و پیرایش آقایان توضیح داده خواهد شد. این پکیج برای افرادی که قصد دارند وارد این حوزه شوند میتواند چشم انداز خوبی از آینده موفق داشته باشد.

امروزه صنعت مد و فشن دارای پیشرفت عظیمی بوده و دارای فیلد های متفاوتی است اما گاها در آرایشگاه های مردانه سنتی، تنها به اصلاح مو و ریش بسنده می شود. در این مطلب در خصوص آموزش آرایشگری مردانه رایگان توضیحاتی ارائه می شود .

فیلم اموزش ارایشگری مردانه مبتدی

سرفصل پکیج آموزش آرایشگری مردانه مبتدی

بعد از مشاهده پیکج آرایشگری مردانه چه مهارت هایی کسب می کنید؟

شما در این دوره ابتدا با انواع ابزار های آرایشگری مردانه و نحوه صحیح کار با آن ها را به صورت اصولی آموزش می بینید. سپس در زمینه رنگ مو ، گریم و میکاپ ، اصلاح مو و ریش شناخت کافی و مقدماتی را پیدا خواهید کرد.

در نظر داشته باشید که در آرایشگری مواردی مانند نور کافی، آشنایی با اصول رنگ ها، شناسایی ابزار کار و نحوه فعالیت با آنها بسیار مهم است و برای مبتدیان آموزش این تکنیک ها از اهمیت زیادی برخوردار است.

در دوره های مبتدی تلاش می شود تا تمرکز اصلی بر روی کوتاهی مو باشد به همین دلیل انواع کوتاهی مو ، نحوه کوتاهی با تیغ، قیچی، موزر و … آموزش داده می شود. شما میتوانید در دوره آموزش آرایشگری مردانه استادبیک با کوتاه کردن 10 الی 15 مدل بصورت روزانه ، بصورت تضمینی آرایشگری را یاد بگیرید. همچنین ما در بخش مقالات آرایشگری مردانه بصورت هفتگی مقالات کاربردی و مفید قرار میدهیم تا بتوانید با مطالعه آنها دانش خود را در زمینه آرایشگری گسترش دهید.

اموزش ارایشگری مردانه از مبتدی

جزئیات پکیج آموزش آرایشگری مردانه رایگان

دوره پکیج آرایشگری مردانه رایگان شامل ۹ قسمت ویدئو آموزشی است و شما با دیدن این پکیج، نکات و تکنیک های بسیاری در زمینه آرایشگری مردانه خواهید آموخت. در این پکیج آموزشی تمام مدت صرف بیان آموزش نکات آرایشگری مردانه مقدماتی می شود. فیلم آموزش آرایشگری مردانه رایگان از کیفیت بالایی برخوردار است و تمام جزئیات به وضوح در فیلم مشخص شده است و شما می­توانید به راحتی نکات را متوجه بشید و تمرین کنید.

همچنین جهت جلوگیری از خسته کننده شدن ویدئو ها تمامی قسمت ها در بازه های زمانی کوتاه ضبط شده تا بتوانید با حوصله و تمرکز بالا به یادگیری بپردازید.

پشتیبانی

تمامی پکیج ها در سایت استاد بیک شامل پشتیبانی و مشاوره 24 ساعت رایگان می¬باشند در نتیجه هنرجویان عزیز می¬توانند بعد از خرید این پکیج هر گونه سوال یا مشکلی داشتند با کارشناسان مجموعه استاد بیک تماس گرفته تا مشکل شان رفع شود.

سؤالات متداول

در این پکیج از نحوه بستن پیشبند تا نحوه سشوار کشیدن ، کوتاهی با شانه و قیچی ، کار با ماشین و… آموزش داده میشود. 

خیر ؛ این پکیج برای افراد مبتدی و کسانی که میخواهند تازه وارد دنیای آرایشگری شوند مناسب میباشد.

  • شانه و قیچی
  • یک ماشین اصلاح معمولی
  • پیشبند
  • سشوار
  • و…