نوع دوره : حضوری

دوره آموزش کاربر مواد شیمیایی حرفه ای

قیمت : 1 میلیون 900 هزار تومان

برای شرکت در دوره کاربر مواد شیمیایی با ما تماس بگیرید

اموزش کاربر مواد شیمیایی

سرفصل های دوره کاربر مواد شیمیایی

آدرس و محل برگزاری دوره​

آدرس ها :

آموزشگاه : بیرجند ، مهرشهر ، خیابان حافظ غربی ، حدفاصل حافظ غربی 4 و 6

تلفن تماس  : 09120911255

معرفی دوره کاربر مواد شیمیایی

این روزها دیگر افراد فقط برای اطلاح سر و صورت به آرایشگاه ها نمی روند و علاوه بر خدمات معمول ، خدمات دیگری نیز در سالن های آرایشگری مردانه ارائه می شود که هر کدام نیازمند یادگیری تخصص خاصی هستند. یکی از پر کاربرد ترین این خدمات ، انجام رنگ مو و خدمات مربوط به مواد شیمیایی مورد استفاده برای موها است. برای یادگیری این مهارت دوره های آموزشی تخصصی و حرفه ای برگزار می شود که به آن دوره کاربر مواد شیمیایی گفته می شود. در این دوره تمامی مهارت های تخصصی لازم مربوط به لاین رنگ ، لایت ، فر ، صافی و احیا و … به هنرجو آموزش داده می شود و فرد می تواند پس از آن به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت کند.

از آن جایی که امروزه افراد به این خدمات زیبایی و مراقبتی علاقه بیش تری نشان داده اند و این خدمات طرفداران زیادی پیدا کرده است ، آرایشگران مردانه می توانند به راحتی و با گذراندن این دوره ها ، مشتریان بیش تری را جذب کنند.

دوره کاربر مواد شیمیایی یکی از کاربردی ترین دوره های آموزش آرایشگری مردانه است که از سرفصل های کاربردی و مفیدی تشکیل شده است. این سرفصل ها بر مبنای آشنایی و کار با انواع مواد شیمیایی مورد استفاده برای احیا و زیبایی موی سر طرح ریزی شده اند که در ادامه به بیان آن ها می پردازیم.

اموزش کاربر مواد شیمیایی حرفه ای

با مدرک بین المللی فنی و حرفه ای

شما عزیزان علاوه بر ثبت نام و شرکت در کلاس بصورت حضوری ، میتوانید با تهیه این دوره بصورت مجازی آموزش دیده و مدرک خود را پس از آزمون فنی و حرفه ای دریافت کنید.

مهارت هایی که هنرجو بعد از اتمام دوره کسب می کند چیست؟

در دوره کاربر مواد شیمیایی هنرجویان به طور کامل با ساختمان مو ، انواع موها ، انواع رنگ مو ، انواع روش های صافی و فر کردن مو ، انواع لایت های مختلف و روش های اجرای آن ، روش های مربوط به بازسازی و احیای موهای آسیب دیده ، از بین بردن رنگ مو یا همان بی رنگ کردن مو و … به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای آشنا می شوند.

به این ترتیب هنرجو با گذراندن این آموزش ها می تواند تمام اطلاعات و تکنیک های لازم در رابطه با مواد شیمیایی مورد استفاده برای مو را کسب کند. همچنین هنرجو به صورت تخصصی با میزان ترکیب رنگ مو ، اکسیدان و دکلره مو آشنا می شود و به این ترتیب به آرایشگری حرفه ای در این حوزه تبدیل خواهد شد. در نهایت می تواند به صورت کاملا تخصصی در این زمینه فعالیت کند و به کسب درآمد بپردازد. به طور کلی می توان گفت دوره کاربر مواد شیمیایی یکی از دوره های ضروری و کاربردی برای آرایشگران است.

سوالات متداول دوره کاربر مواد شیمیایی

خیر ؛ لازم نیست هنرجو قبل از این دوره ، دوره آموزشی دیگری را بگذراند.

در دوره های خصوصی 1 نفر و در دوره های نیمه خصوصی بین 3 تا 5 نفر آموزش می بینند.

بله ؛ لیست وسایل مورد نیاز برای دوره کاربر مواد شیمیایی در ابتدای دوره به هنرجو داده می شود تا آن ها را تهیه کند.

خیر ؛ ولی در صورتی که دوره آموزش و پیرایش درجه 2 را گذرانده باشید مباحث این دوره برای شما کاربردی تر خواهد بود و سریع تر آموزش خواهید دید.

بله ؛ امکان شرکت برای هنرجویان از سراسر کشور در دوره کاربر مواد شیمیایی فراهم است.

بله ؛ تدارکات لازم برای خوابگاه و اسکان هنرجویان از شهرهای دیگر فراهم شده است.

خیر ؛ نیازی به همراه آوردن مدل نیست زیرا در آموزشگاه استاد بیک مدل های فراوانی برای یادگیری و آموزش وجود دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *