مقالات آرایشگری مردانه

آموزش سایه

آموزش سایه

در دنیای آرایشگری سایه به چه مدل موهایی میگویند؟‌ اصلا سایه چیست؟ از چه زمانی به صورت جدی مد شده است؟

در زمان های قدیم مدل سایه زیاد داخل بورس نبود. خیلی ها اطراف موهای خود را کوتاه میکردند و شاید هم کامل سفید میکردند اما به آن سایه نمی گفتند و به دلیل نبودن ماشین های پیشرفته مدل هایی مثل سایه زیاد مد نبود. بسیار محدود افرادی که به آنها موی کوتاه می آمد شاید استفاده میکردند و به مرور با آمدن ماشین های موزر برقی مدل هایی مانند مدل آلمانی یا به گفته ی ما همان پایه کوپ که شبیه مدل های سایه است مد شد.

در دنیای مدل مو لباس افراد و پوشش افراد هم مانند مدل موهای آنها تغییر کرد زمانی که لباس های تنگ و اسپرت وارد بازار مد شد مدل مو های فشن هم با آنها وارد بازار مد شد و در همین عصر ماشین های شارژی هم با دنیایی از شانه های متفاوت وارد بازار آرایشگری شد. و دنیای اسپرت روز به روز متفاوت تر شد تا به امروز یا سال 2019 مدل های سایه و کوتاه بیشتر مورد توجه قرار گرفته است مدل هایی که بیشتر در بین جوانان رایج است.

سایه مو چیست؟

موهای کوتاه اطراف سر که سفیدی پوست سر مشخص شود اما بسیار طبیعی و بدون خط را سایه می گویند که اندازه کوتاهی آن از شماره 000 گرفته تا شماره ۵ که مرکز سفیدی و سیاهی پوست سر را نشان میدهد.

 

سایه به چه کسانی می آید؟

سایه در لاین مدلینگ و فشن جای دارد و قشر پرطرفدار این لاین جوانان هستند شکل هندسی جمجمه سر در سایه مهم ترین نقش را ایفا میکند و بعد از آن حجم و اندازه مو نقش مهمی دارد و بعد از آن رنگ پوست نقش بسیار مهمی دارد  و حتی رنگ مو هم نقش مهمی دارد.

حتما بخوانید  فرم سر و گردن در آرایشگری
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.