دانستنی ها و مقالات رایگان آرایشگری

انواع واریاسیون ها

انواع واریاسیون ها

واریاسیون آبی

از واریاسیون آبی برای از بین بردن و خنثی کردن رنگ نارنجی و ترکیب در رنگ ها می توان استفاده کرد. اگر واریاسیون آبی را با رنگ های تیره ترکیب کنید. ایجاد عمق کرده و جلوه ی زیبایی به رنگ موها می دهد.

واریاسیون آبی قوی ترین واریاسیون سرد است. اگر رنگ مشکی را با واریاسیون آبی ترکیب کنید. رنگ مشکی پر کلاغی به دست می آید.

c1+سانتی متر واریاسیون آبی= مشکی پر کلاغی

واریاسیون آبی

واریاسیون سبز

با ترکیب نمودن با رنگ های زیتونی از واریاسیون سبز استفاده نموده زیتونی خوش رنگی به دست می آید و هم چنین از واریاسیون سبز برای از بین بردن قرمزی رنگ استفاده کنید.

واریاسیون سبز

واریاسیون خاکستری

برای خنثی نمودن رنگ های نارنجی و زرد می توان از واریاسیون خاکستری استفاده نمود و هم چنین برای شدت بخشیدن به رنگ های خاکستری از واریاسیون خاکستری با رنگ های خاکستری ترکیب کنید.

واریاسیون خاکستری

واریاسیون بنفش

برای از بین بردن زردی رنگ می توان از واریاسیون بنفش استفاده نمود. هم چنین برای ترکیب با رنگ هایی مثل رنگ های بلوطی، قرمز، مسی که این رنگ ها را خوش رنگ تر کرد و شدت می دهد.

واریاسیون بنفش

واریاسیون قرمز 

برای ترکیب نمودن با رنگ ها از واریاسیون قرمز استفاده می شود. مثلا: ترکیب با رنگ های بلوطی، قرمز، مسی این رنگ ها را خوش رنگ کرده و شدت می بخشد. برای خنثی کردن رنگ  (سبز زیتونی) از این واریاسیون استفاده می شود.

واریاسیون قرمز

واریاسیون طلایی

برای از بین بردن کبودی رنگ که در اثر رنگ های سرد روی موهای سفید ایجاد شده می توان از واریاسیون طلایی استفاده نمود. از واریاسیون طلایی برای ترکیب با رنگ های طلایی، مسی، ماسه ای خوش رنگ استفاده شود.

واریاسیون طلایی

واریاسیون نقره ای

واریاسیون نقره ای ضعیف ترین واریاسیون سرد است که رفله زرد موها را از بین می برد.از این واریاسیون برای به دست آوردن رنگ نقره ای روی موهای دکلره شده استفاده می شود.

واریاسیون نقره ای

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *