پکیج آموزش پیتاژ مو مردانه

قیمت : 250 هزار تومان

برای خرید این پکیج اپلیکیشن استاد بیک را دانلود کنید.

دوره آموزش پیتاژ مو مردانه

بعد از اتمام پکیج آموزش پیتاژ مو چه مهارت هایی کسب میکنید؟

سرفصل های پکیج آموزش پیتاژ مو

دریافت مشاوره رایگان

تیم استادبیک بصورت 24 ساعته منتظر شنیدن صدای گرم شما هستند

آموزش پیتاژ مو مردانه

در دروه آموزش پیتاز مو مردانه شما تکنیک و نکات حجم گیری مو را آموزش می بینید. پیتاژ ، از تکنیک های کوتاهی مو در آرایشگاه است که در آن موها به گونه ای خرد میشوند که رد قیچی روی مو ها دیده نمی شود.

این تکنیک را آرایشگر های حرفه ای برای خرد کردن مو استفاده می کنند و اگر این تکنیک به درستی انجام شود باعث کم حجم شدن موهای پر پشت و همچنین پر پشت شدن موهای کم پشت می شود. یکی دیگر از تکنیک و نکات پیتاز مو استفاده از تیغ است که روی موی خانوم ها و آقایان استفاده می شود.

آموزش پیتاژ مو

اگر آرایشگر ، دروه های آرایشگری را نگذرانده باشد و در زمینه پیتاز مو آموزش ندیده باشد نباید از پیتاژ با تیغ استفاده کند زیرا باعث آسیب رساندن به مو می شود. پیتاژ مو با قیچی مخصوص ، موسوم به تکسچرازینگ یا قیچی اره ای نیز انجام می شود که یک طرف این قیچی حالت اره ای و طرف دیگر آن ساده است. برخی آرایشگر های حرفه ای و با تجربه از قیچی های پیتاژ دو تیغه ای اره ای هم استفاده می کنند که به مهارت بیشتری لازم دارد.

در نظر داشته باشید که فرا گرفتن این نکات و تکنیک ها به راحتی بدست نمی آید و شما با آموزش دیدن و تمرین فراوان می توانید به مهارت لازم برسید . همچنین آموزش پیتاژ باید توسط افراد ماهر انجام شود که در استاد بیک تمامی تکنیک ها و آموزش ها بصورت اصولی و حاصل ده ها سال تجربه کاری میباشد.

حجم گیری مو

جزئیات دوره آموزش پیتاژ مو

پکیج آموزش پیتاژ مو شامل 4 جلسه ویدئو آموزشی است. مجموع ساعات این پکیج 51 دقیقه می باشد و شما با گذراندن این دوره کوتاه آموزشی ، تکنیک و نکات بسیاری در زمنیه پیتاژ مو مردانه خواهید آموخت. در این پکیج آموزشی تمام مدت صرف بیان آموزش نکات پیتاز مو مردانه می شود.

ویدئو های آموزشی این پکیج از کیفیت بالایی برخودار است و تمام جزئیات و نکات در فیلم مشخص است. همچنین جهت جلوگیری از خسته کننده شدن ویدئو ها تمامی قسمت ها در مدت زمان های کوتاهی ضبط شده تا بتوانید با حوصله و تمرکز بالا به یادگیری بپردازید.

پیتاز مو یکی از پرتقاضا ترین خدمات آرایشگری می باشد زیرا با این روش افرادی که به دنبال پرپشت و کم پشت کردن موی خود هستند می توانند مشکل خود را در این زمینه حل کنند. در پکیج آموزش خرد كردن مو مردانه ، نحوه استفاده از ابزار های مورد استفاد برای پیتاژ مو و نحوه استفاده از تیغ در فن پیتاژ و ده ها مورد دیگر آموزش داده می شود.

پشتیبانی

تمامی پکیج های آموزشی استاد بیک شامل پشتیبانی 24 ساعته رایگان می باشند. در نتیجه هنرجویان عزیز می توانند بعد از خرید این پکیج هرگونه مشکل یا سوالی داشتند با کارشناسان مجموعه استاد بیک تماس گرفته تا مشکل شان برطرف شود.

سوالات متداول

بله ؛ شما میتوانید با استفاده از تکنیک های گفته شده در این آموزش ، پیتاژ مو با تیغ را انجام دهید. اما باید توجه داشت که استفاده زیاد از تیغ باعث ایجاد موخوره میشود.

  • قیچی کات
  • قیچی های دندانه دار
  • تیغ
  • شانه

بطور کلی در آرایشگری مردانه میتوان برای همه افراد تکنیک پیتاژ را اجرا کرد اما افرادی که دارای مو های ضخیم تری هستند میتواند گزینه مناسب تری برای انجام اینکار باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *