پکیج آموزش فر شش ماهه مو (صفر تا صد)

قیمت : 380 هزار تومان

برای خرید این پکیج اپلیکیشن استاد بیک را دانلود کنید.

آموزش فر شش ماهه

سرفصل های پکیج آموزش فر شش ماهه

آموزش فر شش ماهه با مواد

جزئیات دوره آموزشی فر شش ماهه

پکیج آموزشی فر شش ماهه شامل 2 قسمت ویدئو آموزشی است که مجموعه 1 ساعت آموزش مفید می باشد و شما با دیدن این دوره آموزشی کوتاه ، نکات و تکنیک های بسیاری در زمینه آموزش فر شش ماهه با مواد خواهید آموخت. در این پکیج آموزشی تمام مدت صرف بیان آموزش نکات فر شش ماهه می شود. همچنین جهت جلوگیری از خسته کننده شدن ویدئو ها تمامی قسمت ها در مدت زمان کوتاهی ضبط شده تا بتوانید با حوصله و تمرکز بالا به یادگیری بپردازید.

دریافت مشاوره رایگان

تیم استادبیک بصورت 24 ساعته منتظر شنیدن صدای گرم شما هستند

پکیج آموزش فر شش ماهه

بیشتر افراد موهای فر را دوست دارند و با این مدل می توانند موهای خود را زیباتر و حجیم تر نشان دهند. فر کردن مو ها روش های مختلفی دارد مانند فر موقت با ابزار های حراراتی و بدون ابزار های حرارتی. یک روش دیگر برای فر کردن مو ، فر شش ماهه است. این روش با استفاده از مواد شیمیایی توسط افراد متخصص در سالن زیبایی انجام می شود. در پکیج آموزش فر شش ماهه یک روند کامل از آشنایی با ابزار فر مو ، آشنایی با مواد شیمیایی فر مو به شما آموزش داده می شود.

این پکیج شامل آموزش های جامع مربوط به فر شش ماهه از جمله: نحوه استفاده از بیگودی ها ، نحوه استایل دادن فر و نحوه صحیح گرفتن ابزار فر می باشد. هنرجو در این دوره نحوه فر کردن مو بدون آسیب به مو را آموزش میبیند. هدف این آموزش تربیت افراد ماهر و متخصصی در زمینه فر شش ماهه مو است .

تمامی این تکنیک و نکات به راحتی به دست نمی آید و نیاز به تلاش و تمرین مداوم دارد همچنین آموزش فر شش ماهه توسط افراد ماهر و متخصص باید انجام شود که در مجموعه استاد بیک تمامی تکنیک ها به صورت اصولی و حاصل ده ها سال تجربه کاری می باشد.

پشتیبانی پکیج

تمامی پکیج ها در سایت استاد بیک شامل پشتیبانی و مشاوره 24 ساعت رایگان می باشند در نتیجه هنرجویان عزیز می توانند بعد از خرید این پکیج هر گونه سئوال یا مشکلی داشتند با کارشناسان مجموعه استاد بیک تماس گرفته تا مشکل شان رفع شود.

سوالات متداول

خیر ؛ این دوره از صفر تا صد فر شش ماهه را آموزش می دهد و هنرجو با دیدن این دوره کاملا آموزش داده می شود.

تکنیک فر شش ماهه سالیان سال است که جزو تکنیک های محبوب بین آرایشگران و مشتریان میباشد و امروزه هم که مدل مو های فر مد روز هستند بسیار محبوب و در بازار کار پر رونق است.

اگر نگهداری درست از مو انجام نشود فر شش ماهه میتواند به مرور باعث آسیب به مو شود.

هرچه مو بلند تر باشد فر کردن آن کار سخت تری است و به مواد شیمیایی بیشتری نیاز دارد.

بستگی به نوع فر انجام شده دارد که ریز یا درشت باشد اما در کل حدودا بین 3 تا 6 سانتی متر کوتاه تر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *