پکیج آموزش کوتاهی مو با موزر (بدون قیچی)

قیمت : 240 هزار تومان

برای خرید این پکیج اپلیکیشن استاد بیک را دانلود کنید.

آموزش کوتاهی مو با موزر

سرفصل های پکیج آموزش کوتاه کردن مو با ماشین

دریافت مشاوره رایگان

تیم استادبیک بصورت 24 ساعته منتظر شنیدن صدای گرم شما هستند

آموزش کوتاهی مو با موزر

مجموعه استاد بیک برای آماده کردن هرچه بیشتر شما برای کوتاهی انواع مدل های مو با موزر ، پکیج آموزش کوتاهی مو با موزر را عرضه میکند. آموزش کوتاه کردن مو با ماشین به نوعی از کوتاهی مو اطلاق می شود که در آن کنار گوش ها و اطراف سر بیشتر از سایر بخش ها کوتاه می شود. این نوع از کوتاهی دارای انعطاف بیشتری است و به کمک آن می توان یک اصلاح منظم و راحت داشت. 

آموزش کوتاه کردن مو با ماشین

با توجه به اینکه در حال حاضر کوتاهی مو با موزر بسیار آسان تر و راحت تر از کوتاهی با قیچی است و فرایند کوتاه کردن مو ها سریع تر است ، بسیاری از آرایشگر ها به سمت کوتاه کردن مو با موزر روی آورده اند. بسیاری از هنرجویان در ابتدا ،کار کردن با قیچی و شانه برایشان دشوار است در این آموزش به تمام نکات مربوطه و چگونه نگه داشتن صحیح ابزار اصلاح مو با موزر به شما آموزش می دهد.

در نظر داشته باشید آموزش دیدن این نکات و تکنیک ها به تنهایی به دست نمی آید و شما با آموزش دیدن و تمرین فراوان می توانید به مهارت های لازم برسید. ترفند کوتاهی مو با ماشین باید توسط افراد ماهر انجام شود که در مجموعه استاد بیک تمامی تکنیک های آموزشی به صورت اصولی و حاصل ده ها سال تجربه کاری می باشد.

ترفند کوتاهی مو با ماشین

جزئیات پکیج آموزش ترفند کوتاهی مو با ماشین

پکیج آموزش کوتاه کردن مو با موزر شامل 4 جلسه ویدئو آموزشی است. شما با گذراندن این پکیج کوتاه آموزشی نکات و تکنیک بسیاری در زمینه هیرکات با ماشین خواهید آموخت. در این پکیج آموزشی تمام مدت صرف بیان آموزش نکات هیرکات با ماشین می شود. ویدئو های آموزشی این پکیج با کیفیت بالا برخودار است و تمام جزئیات و نکات در تصویر به وضوح مشخص است. همچنین جهت جلوگیری از خسته کننده شدن ویدئو های آموزشی تمامی قسمت ها در مدت زمان کمی ضبط شده تا با تمرکز بالا به یادگیری بپردازید.

پشتیبانی

تمامی پکیج های آموزشی استاد بیک شامل پشتیبانی و مشاور رایگان می باشند در نتیجه هنرجویان عزیز می توانند بعد از خرید این پکیج هرگونه مشکل یا سئوالی داشتند با کارشناسان مجموعه استاد بیک تماس گرفته تا مشکل شان برطرف شود.

سوالات متداول

بله ؛ این دوره از پایه به هنرجویان آموزش می دهد.

این پکیج بصورت قدم به قدم تمامی مراحل برای حرفه ای شدن در هیرکات با ماشین را به شما آموزش میدهد

برای تمرین کردن نکات این پکیج تنها به یک شانه و یک ماشین موزر احتیاج دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *