پکیج آموزش پروتز مو مردانه

قیمت : 290 هزار تومان

برای خرید این پکیج اپلیکیشن استاد بیک را دانلود کنید.

آموزش پروتز مو مردانه

سرفصل های پکیج آموزش نصب پروتز مو مردانه

دریافت مشاوره رایگان

تیم استادبیک بصورت 24 ساعته منتظر شنیدن صدای گرم شما هستند

پکیج آموزش پروتز مو

پروتز مو یک راهکاری برای مو دار شدن به صورت کاملا دائم و بدون هیچ گونه عمل جراحی و همین موضوع باعث شده مخاطبان پروتز روز به روز بیشتر شود.پروتز عملی است که با دست آرایشگران توانمند خلق می شود و شما هم میتوانید با دیدن و تمرین کردن این مهارت به یک آرایشگر توانمند تبدیل شوید. این روش به این صورت است که تعداد مناسب موی طبیعی بر روی توری های مشبک هم رنگ پوست سر کار شده که با استفاده از چسب های گیاهی به پوست سر متصل می شود.

به دلیل مشبک بودن امکان عبور هوا وجود دارد و اصلا مشکلاتی از جمله بیماری های قارچی تعرق و .. در پی نخواهد داشت. پروتز نسبت به روش های موقتی مانند استفاده از کلاه گیس ماندگاری بالاتری دارد و بستگی به نگهداری فرد تا دو سال ماندگاری دارد.

در نظر داشته باشید فرا گرفتن نکات و تکنیک ها به راحتی بدست نمی آید و شما با آموزش دیدن و تمرین فراوان می توانید به مهارت لازم برسید. همچنین آموزش پروتز مو مردانه باید توسط افراد ماهر انجام شود که در مجموعه استاد بیک تمامی تکنیک ها و آموزش ها به صورت اصولی و حاصل ده ها سال تجربه کاری می باشد.

بعد از مشاهده پکیج آموزش پروتز مو چه مهارت هایی کسب می کنید؟

شما در دوره آموزش نصب پروتز مو مردانه با انواع کلاه پروتز ها و چسب های پروتز آشنایی پیدا میکنید و همینطور تسلط کامل بر نحوه اندازه گیری پروتز ، نحوه شستشوی پروتز مو، نحوه کوتاهی پروتز مو و نحوه حالت دادن پروتز مو دارید.

آموزش پروتز مو

جزئیات پکیج آموزش پروتز مو

پکیج آموزش نصب پروتز مو مردانه شامل 1 جلسه ویدئو آموزشی است. مجموع ساعات این پکیج 41 دقیقه می باشد و شما با گذراندن این دوره کوتاه آموزشی ، تکنیک و نکات بسیاری در زمنیه پروتز مو مردانه خواهید آموخت. در این پکیج آموزشی تمام مدت صرف بیان آموزش نکات پروتز مو مردانه می شود. ویدئو های آموزشی این پکیج از کیفیت بالایی برخودار است و تمام جزئیات و نکات در فیلم مشخص است. برای جلوگیری از خسته کننده شدن ویدئو ها تمامی قسمت ها در مدت زمان کمی ضبط شده تا با حوصله و تمرکز بالا به یادگیری بپردازید.

پشتیبانی

تمامی پکیج های آموزشی استاد بیک شامل پشتیبانی 24 ساعته رایگان می باشند در نتیجه هنرجویان عزیز می توانند بعد از خرید این پکیج هرگونه مشکل یا سوالی داشتند با کارشناسان مجموعه استاد بیک تماس گرفته تا مشکل شان برطرف شود.

سوالات متداول

با توجه به اینکه مو در ظاهر بسیار تاثیر دارد بسیاری از افرادی که دچار تاسی سر هستند و یا قسمتی از موی سرشان خالی شده است به پروتز مو روی می آورند که طبیعی است و نیازی به عمل هم ندارد. این کار بسیار پرطرفدار است و بازار کار خوبی دارد و جزو رشته های پر درآمد محسوب می شود.

بله ؛ در ابتدا شما با نحوه شیو کردن سر و آشنایی با ابزار مورد نیاز آموزش می بینید.

بله ؛ شما با تکرار و تمرین زیاد و با فرا گرفتن نکات و قوائد میتوانید در این زمینه حرفه ای شوید

بهتر است در زمینه پیرایش مردانه (به خصوص آموزش پیرایش درجه 2) پیش زمینه داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *