پکیج آموزش کاشت موی موقت مردانه

قیمت : 240 هزار تومان

برای خرید این پکیج اپلیکیشن استاد بیک را دانلود کنید.

آموزش کاشت موی موقت مردانه

سرفصل های پکیج آموزش کاشت موی موقت مردانه

دریافت مشاوره رایگان

تیم استادبیک بصورت 24 ساعته منتظر شنیدن صدای گرم شما هستند

آموزش کاشت مو موقت

در پکیج آموزش کاشت مو موقت مردانه ،نحوه نصب و حالت دادن مو ، آشنایی با چسب ها و حتی چگونگی تولید مو طبیعی جهت کاشت موقت بر روی سر را آموزش خواهیم داد. ما تمام سعی خود را کرده ایم که صفر تا صد مطالب مربوط به آموزش کاشت مو موقت داماد را به شما عرضه کنیم . کاشت مو موقت یکی از راه های سریع و البته با ماندگاری کم جهت پوشاندن طاسی و کم پشتی سر آقایان است.

اموزش کاشت مو موقت داماد

امروزه کم حجمی و طاسی سر برای آقایان مخصوصا در مجالس وسیله ی مهمی شده است به طوری که اکثرا از آرایشگر خود تقاضای رفع موقتی این مشکل را می کنند. ما اینجا هستیم تا به شما آموزش دهیم که به سرعت و با بهترین روش ها کم حجمی سر مشتری های خود را برای یک روز و با کمترین هزینه رفع کرده و رضایت های زیادی را برای خود به ارمغان آورید.

این نوع کاشت تا زمانی که فرد به حمام نرود باقی مانده و از بین نمی رود و اغلب برای داماد ها مورد استفاده قرار می گیرد ، اين نوع موها قابلیت کوتاه شدن ندارند و بعد از مدت کمی (حداقل ۲۴ ساعت ) به دلیل خراب شدن چسب و کاهش کیفیت، ماندگاری خود را از دست می دهد .

کاشت مو موقت

جزئیات دوره آموزش کاشت موقت مو

پکیج آموزش کاشت مو موقت دارای ۲ جلسه ویدیو آموزشی میباشد. شما با تماشا این پکیج کوتاه موارد زیادی در رابطه با کاشت مو موقت خواهید آموخت. این ویدیو آموزشی تماما به نکات جزیی و دقیق کاشت مو موقت پرداخته و برای جلوگیری از خسته کننده شدن ویدیو ،ضبط آن را با زمان های کوتاهی انجام داده ایم تا شما بتوانید با تمرکز حواس بیشتر به یادگیری مسائل بپردازید. این ویدیو ها دارای کیفیت بالایی است و تمام نکات ریزی که لازم است از طریق تصویر قابل نمایش باشد کاملا مشهود است .

امروزه به دلیل تغذیه نادرست و مشکلات جامعه کچلی و کم پشتی مو در مردان زیاد شده و اکثر آقایان به خصوص در مراسم خود این مسئله را مشکلی بزرگ می دانند و در پی رفع آن هستند پس آموزش کاشت مو موقت می تواند باعث جذب مشتری های زیادی برای شما بشود. در این پکیج علاوه بر کاشت مو موقت چگونگی تهیه موی طبیعی برای این کار را هم آموزش خواهید دید.

پشتیبانی

همه ی پکیج های آموزشی در سایت استاد بیک دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته هستند؛ به همین منظور تمامی هنرجویان عزیزی که بعد از خرید پکیج به مشکلی برخوردم می توانند سوال های خود را با کارشناسان مجموعه استاد بیک از طریق تماس پرسیده و مشکلاتشان را برطرف کنند.

سوالات متداول

معمولا از ۱۲ تا ۲۴ ساعت می باشد

بله ؛ در این پکیج تمامی موارد جزئی کاشت موی موقت آموزش داده شده است.

بله ؛ زیرا با چسب های مخصوصی موهای طبیعی به سر چسبانده می شود و آب باعث از بین رفتن این چسب ها می شود.

خیر ؛ تمامی افرادی که نیاز به انجام کاشت موی وقت دارند میتوانند این پکیج را تهیه کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *