معرفی پک طلایی استادبیک برای دکلره مو در کمتر از یک ساعت (حتما ویدئوها مشاهده شود)

یکی از موضوعاتی که امروزه در چه در آرایشگری مردانه و چه آرایشگری زنانه طرف‌داران زیادی دارد ، مسئله رنگ کردن موها است. حتماً شما نیز به عنوان یک آرایشگر مشتریان زیادی داشته اید که به دنبال تغییر دادن رنگ موهای خود بوده اند و همیشه نیز اصرار دارند که رنگ موهایشان دقیقاً مطابق با رنگ های داخل کاتالوگ رنگ مو باشد. اما نکته ای که در این جا وجود دارد این است که این رنگ موها در صورتی به بهترین نحو اجرا می شوند که مو به پایه بی رنگ یا سفید برسد و این کار نیز بدون دکلره کردن مو امکان پذیر نیست. به عبارت دیگر برندهای مختلف رنگ مو با هر نوع کیفیتی که باشند ، مطلوب ترین رنگ و بهترین حالت خود را روی موی بی رنگ و بدون پیگمنت نشان می دهند.

انجام دکلره علاوه بر زمان بر و طولانی بودن ، ممکن است برای برخی از افراد نگرانی هایی را ایجاد کند. به این دلیل که مقاومت موی هر فرد با دیگری تفاوت دارد و ممکن است به دلیل طولانی شدن زمان بی رنگ شدن ، موهای فرد دچار آسیب شوند و سلامت و کیفیت اولیه خود را از دست بدهند. این مشکل در مورد گران ترین و بهترین برندهای پودر دکلره نیز وجود دارد و فقط مختص پودرهای دکلره ارزان نیست. در این مطلب قصد داریم یک نوع پودر دکلره را به شما معرفی کنیم که توانسته با وجود زمان کمی که از تولید آن می گذرد ، این مشکلات و نگرانی ها را به طور کامل بر طرف کند.

پودر دکلره استادبیک

در قسمت قبل در رابطه با خاصیت پودر دکلره و بیان نگرانی های موجود در رابطه با استفاده از پودرهای دکلره موجود در بازار و طولانی بودن اثر بخشی آن ها پرداختیم. ممکن است شما نیز چه به عنوان آرایشگر و چه به عنوان یک مشتری با پودرهای دکلره از برندهای مختلفی سر و کار داشته اید و بابت خرید برخی از آن ها نیز هزینه های زیادی را پرداخت کرده باشید ؛ اما باز هم به نتیجه مورد نظر نرسیده باشید. اما باید به شما بگوییم که دیگر نگران این موضوع نباشید چون با استفاده از پودر دکلره استاد بیک این مشکل به طور کامل حل شده است و می توان با استفاده از این پودر دکلره به جای پودرهای دکلره معمولی موجود در بازار در مدت زمان کوتاهی و بدون وارد شدن کوچک ترین آسیبی به ساختمان و بافت موها ، به موهایی کاملاً بی رنگ دست پیدا کرد.

رضایت مشتریان از پودر دکلره استادبیک

در معرفی این پودر دکلره جادویی می توان گفت که این پودر سرشار از کلاژن و پروتئین است و در نتیجه در طی فرایند بی رنگ سازی موها ، آسیب بسیار پایینی به ساختمان مو وارد می کند و همچنین از نظر قدرت نیز بر اساس فرایند ملکولی که دارد ، از این توانایی برخوردار است که موها را در کم تر از یک ساعت بدون پیگمنت یا به اصطلاح بی رنگ کند.

ویژگی های بارز پودر دکلره استاد بیک

این پودر دکلره که یکی از قوی ترین و بهترین پودرهای دکلره حال حاضر ایران محسوب می شود دارای ویژگی هایی است که باعث برتری آن نسبت به دیگر پودرهای دکلره شده است که برخی از مهم ترین این ویژگی ها عبارتند از :

  • این پودر دکلره این قابلیت را دارد که بدون کوچک ترین آسیبی موها را به روشن ترین درجه برساند ؛
  • این پودر به هیچ وجه بوی بد و نا مطلوبی ندارد ؛
  • باعث می شود تا چربی و کراتین موجود در مو و پوست سر حفظ شود ؛
  • زمانی که با اکسیدان ترکیب می شود ، کف نمی کند ؛
  • هنگام استفاده از این پودر هیچ گونه گاز یا غباری از آن خارج نمی شود ؛
  • این قابلیت را دارد که مقاوم ترین موها را در کم تر از یک ساعت و بدون کم ترین آسیب سفید و روشن کند ؛

به عبارت دیگر می توان گفت ، بهترین پودر دکلره محصولی است که بتواند تمامی ویژگی های گفته شده را در کنار هم داشته باشد و در کنار داشتن اثر بخشی بالا ، آسیبی را به جنس موهای فرد وارد نکند. این محصول پس از 2 سال مطالعه و تحقیق مداوم و مشورت با متخصصان معروف کشور در این حوزه تولید شده است و آزمایش های زیادی برای بررسی اثر بخشی و ماندگاری آن بر روی موها انجام شده است.

dec2

این پودر دکلره یکی از قوی ترین و بهترین دکلره های حال حاضر در ایران است و توانسته نه تنها تمام ویژگی های بهترین پودر را داشته باشد بلکه مشخصه های منحصر به فرد دیگری نیز دارد که می تواند تمام خواسته های یک آرایشگر یا مشتری را در این زمینه بر طرف نماید.

مقایسه پودر دکلره استاد بیک با سایر پودرهای دکلره

در این قسمت برای مقایسه بهتر و داشتن انتخاب راحت تر در زمینه پودر دکلره در جدول زیر به مقایسه پودر دکلره استاد بیک با سایر پودرهای دکلره می پردازیم.

مشخصات و ویژگی ها پودر دکلره استاد بیک سایر پودرهای دکلره
آسیب رساندن و سوزاندن موها بدون ایجاد آسیب و سوختن مو احتمال بروز آسیب و سوختن مو وجود دارد
وز شدن و بد حالت شدن مو حفظ حالت طبیعی موها و بدون ایجاد وز بر روی مو احتمال بد حالت شدن و وز شدن موها به دلیل نازک شدن تارها وجود دارد
توانایی روشن کنندگی مو داشتن قدرت روشن کنندگی بالا قدرت روشن کنندگی بر اساس جنس مو
میزان دوام و ماندگاری داشتن ماندگاری بسیار بالا داشتن ماندگاری کم
قفل رنگ موها داشتن قفل رنگ بالا و کم رنگ نشدن موها به مرور زمان نداشتن قفل رنگ بالا و کم رنگ شدن موها با چند بار شستشو
زمان لازم برای بی رنگ شدن کامل مو بین 35 دقیقه تا 1 ساعت بر اساس جنس مو حداقل 3 الی 4 ساعت بر اساس جنس مو

با توجه به مباحثی که در این جا بیان شد می توان به این نتیجه رسید که محصولی با داشتن این ویژگی های خاص و عالی حداقل ارزش یک بار امتحان کردن را دارد. تولید کننده این محصول به خاطر اطمینانی که از کیفیت محصول تولیدی خود دارد ، این شرایط را برای مشتری فراهم کرده است تا در صورت داشتن نارضایتی از محصول و وجود هر نوع سؤال و مشکل بتواند با سازنده ارتباط گرفته و سؤالات خود را مطرح کند. در نهایت نیز اقدامات لازم برای رفع مشکل وی به طور کامل انجام خواهد شد.