پکیج آموزش میکاپ عروس

قیمت : 530 هزار تومان

برای خرید این پکیج اپلیکیشن استاد بیک را دانلود کنید.

آموزش میکاپ عروس

سرفصل پکیج آموزش تخصصی گریم عروس

آموزش تخصصی گریم عروس
دریافت مشاوره رایگان

تیم استادبیک بصورت 24 ساعته منتظر شنیدن صدای گرم شما هستند

پکیج آموزش میکاپ عروس

روز عروسی یکی از مهم ترین روز ها برای عروس داماد است بنابراین آرایش عروس باید به گونه ای باشد که چهره عروس را جذاب و زیبا و بی نقض کند. در پکیج آموزش گریم و میکاپ عروس ، یک روند کاملی از میکاپ و گریم عروس جهت انجام آرایش حرفه ای و زیبا برای عروس ها به شما اموزش داده می شود. این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به آموزش صفر تا صد گریم عروس از جمله : آموزش شناخت انواع فرم های صورت ، آموزش تکنیک های روز آرایش عروس ، آموزش کانتورینگ صورت بر اساس نوع چهره ، آموزش کار با برند های لوازم آرایش حرفه ای مخصوص عروس و آموزش آرایش کامل صورت عروس می شود.

آموزش میکاپ تخصصی عروس

هنرجویان در پایان پکیج آموزش میکاپ تخصصی عروس ، نحوه انتخاب بهترین لوازم آرایش بر اساس پوست های مختلف صورت را می آموزد. هدف از این پکیج آموزشی ، تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی انجام هرگونه میکاپ و گریم مطابق با نظر و سلیقه مشتری را دارند. آرایش های قدیمی و استفاده از سایه های خلیجی غلیظ دیگر متداول نیست و بیشتر سبک لایت و اروپایی انجام می شود . ما در این پکیج آموزش جدیدترین میکاپ عروس را از صفر تا صد آموزش داده ایم.

بعد از مشاهده پکیج آموزش میکاپ حرفه ای عروس چه مهارت هایی کسب میکنید؟

پس از اتمام پکیج میکاپ حرفه ای عروس شما می توانید با با تسلط کامل و حرفه ای تمام تکنیک های جدید گریم عروس را برای مشتریان انجام دهید. در نهایت پس از اتمام آموزش میکاپ صورت عروس ، می توانید به راحتی شروع به کسب در آمد کنید و یا کسب و کار فعلی خودتان را بهبود ببخشید.

ویدئو های نمونه تدریس پکیج آرایش عروس

گالری تصاویر

دوره های پیشنهادی مرتبط
آموزش میکاپ داماد
آموزش گریم داماد

پکیج آموزش گریم و میکاپ داماد تمامی تکنیک ها و نکات طلایی در گریم کردن داماد را از صفر تا صد به شما آموزش میدهد

آموزش فر شش ماهه
آموزش فر شش ماهه

پکیج آموزش فر شش ماهه یکی از کامل ترین پکیج ها در این زمنیه است. شما میتوانید جهت ارتقای مهارت خود این پکیج را تهیه کنید

آموزش پاکسازی پوست صورت
آموزش پاک سازی پوست

پکیج و دوره حضوری پاکسازی پوست جزو کامل ترین و جامع ترین دوره ها در ایران است. شما با مشاهده این پکیج تبدیل به یک حرفه ای خواهید شد!

جزئیات پکیج آموزش گریم حرفه ای عروس

پکیج آموزش گریم تخصصی عروس شامل 4 جلسه است. مجموع ساعات کلی این پکیج 2 ساعت می باشد و شما با گذراندن این پکیج کوتاه آموزشی، تکنیک و نکات بسیاری در زمینه میکاپ و گریم عروس خواهید آموخت. در این پکیج آموزشی تمام مدت صرف بیان آموزش میکاپ عروس با توضیحات کامل می شود.
ویدئو های آموزشی این پکیج از کیفیت بالایی برخور دار است و تمام جزئیات در تصویر به صورت واضحی مشخص است.همچنین جهت جلوگیری از خسته کننده شدن ویدئو ها تمامی قسمت ها در مدت زمان کمی ضبط شده تا بتوانید با تمرکز بالا به یادگیری بپردازید.

آموزش جدیدترین میکاپ عروس

هزینه آموزش میکاپ عروس

جهت دریافت مدرک فنی حرفه ای گریم عروس بایستی پس از اتمام پکیج ، آزمون این پکیج را شرکت کنید تا مدرک را دریافت کنید. شما با دیدن ویدئو های آموزشی پکیج گریم عروس تمامی نکات را آموزش می بینید و دیگر لازم به شرکت در کلاس دیگری نیست و با شرکت در آزمون و گرفتن مدرک می توانید مستقیما وارد بازار کار شوید. جهت اطلاع از هزینه و قیمت این پکیج با کارشناسان ما در تماس باشید.

پشتیبانی

تمامی پکیج های آموزشی استاد بیک شامل مشاوره و پشتیبانی 24 ساعته رایگان است و هنرجویان در صورت داشتن هر گونه مشکل یا سئوالی با کارشناسان مجموعه استاد بیک تماس گرفته تا مشکل شان برطرف شود.

سؤالات متداول

پس از پایان پکیج آموزش میکاپ عروس جدید شما مدرک فنی و حرفه ای با عنوان میکاپ عروس را دریافت می کنید.

بله ؛ بعد از اتمام پکیج آموزش میکاپ عروس ، شما توانایی انجام انواع آرایش عروس بر روی همه فرم های مختلف چهره را دارید .

بله ؛ تمامی سبک های معروف گریم و آرایش صورت عروس در این پکیج آموزش داده می شود.

بله ؛ سر فصل های پکیج های آموزشی مجموعه استاد بیک جهت ورود به بازار کار طراحی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *