آموزش سایه مو مردانه (صفر تا صد)

قیمت : 310 هزار تومان

برای خرید این پکیج اپلیکیشن استاد بیک را دانلود کنید.

آموزش سایه مو مردانه

مهارت های کسب شده در پایان دوره آموزش سایه مو مردانه

سرفصل های آموزش حرفه ای سایه مو

دریافت مشاوره رایگان

تیم استادبیک بصورت 24 ساعته منتظر شنیدن صدای گرم شما هستند

آموزش سایه مو مردانه

در این پکیج اصولی ترین و بهترین روش سایه مو مردانه یا محو کردن (fade) را به شما آموزش می دهیم. شما میتوانید با دیدن مکرر ویدیوها و تمرین و تکرار مداوم ، روش و نکات گفته شده را ملکه ذهن خود بکنید تا در گذر زمان خلاقیت شما نمایان بشود. ما مفتخر هستیم تا برای اولین بار بهترین روش سایه زدن حرفه ای و محو کردن (fade) را در این پکیج آموزشی با قیمت استثنایی به شما معرفی کنیم. شما با مشاهده این دوره میتوانید جهت دریافت مدرک فنی و حرفه ای اقدام نمایید.

آموزش سایه مو

در این پکیج قرار است آموزش صفر تا صد سایه مو را به صورت حرفه ای یاد بگیرید. قطعا اکثر کسانی که به آرایشگاه های مردانه مراجعه می کنند میخواهند که سایه دور سر برای آنها کار کنید بنابراین این تکنیک از طرفداران بسیاری برخوردار است.

لازم به ذکر است که اگر شما در حوزه آرایش و پیرایش مردانه فعالیت می کنید و دوست دارید در این حوزه موفق باشید باید حتما سایه زدن حرفه ای مو و نحوه اجرای مطلوب آن را آموزش دیده باشید تا مشتریان بیشتری جذب کنید. سایه دور سر نوعی کوتاهی محسوب می شود که طول ها و کوتاهی مختلف موی شمارا باهم ترکیب می کند تا قسمت سایه مو تا حد امکان بدون عیب به نظر برسد.

آموزش سایه مو مردانه

جزئیات دوره آموزش کامل سایه انداختن مو

پکیج آموزش سایه مو شامل 12 جلسه ویدئو آموزشی است. شما با گذراندن این دوره کوتاه آموزشی ، تکنیک و نکات بسیاری در سایه مو مردانه مو خواهید آموخت. در این پکیج آموزشی تمام مدت صرف بیان آموزش نکات سایه زدن حرفه ای مو مردانه می شود. ویدئو های آموزشی این پکیج از کیفیت بالایی برخور دار است و تمام جزئیات در تصویر مشخص است.همچنین جهت جلوگیری از خسته کننده شدن ویدئو ها تمامی قسمت ها در مدت زمان کمی ضبط شده تا بتوانید با تمرکز بالا و حوصله به یادگیری بپردازید.

پشتیبانی

تمامی پکیج های آموزشی استاد بیک شامل پشتیبانی 24 ساعته رایگان می باشند در نتیجه هنرجویان عزیز می توانند بعد از خرید این پکیج هرگونه مشکل یا سئوالی داشتند با کارشناسان مجموعه استاد بیک تماس گرفته تا مشکل شان برطرف شود.

سؤالات متداول

بله ؛ کیفیت ماشین اصلاح در کوتاهی مو و به خصوص سایه زدن بسیار تاثیر گذار است.

بله ؛ شما میتوانید به راحتی وارد باز کار شوید و به صورت حرفه ای در این زمینه فعالیت کنید.

خیر ؛ شما در این پیکج آموزشی از ابتدا آموزش می بینید و نیازی به پیشنیاز نیست.

باتوجه به تغییرات هرروزه مد و درخواست بیشتر مشتریان برای سایه زدن مو و ریش بیشتر از قبل شده است . این کار بسیار پرطرفدار و محبوب است و جزو تکنیک های پردرآمد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *