دانستنی ها و مقالات رایگان آرایشگری

لاین های آرایشگری

لاین های آرایشگری

ماشین های دستی جای خودشان را به ماشین های برقی دادند. صندلی های ساده جای خودشان را به صندلی های برقی و جک دار دادند. سالن های زیبایی طبق نیاز مشتری ها روز به روز پیشرفت زیادی کردند. دیری نگذشت که وسایل یک بار مصرف آمد دستگاه های استریل آمد دستگاه های پاکسازی مانند بخور، میکرودرم، هیدرودرم وارد سالن های زیبایی شدند.

دنیایی زیبایی همان طور که از اسمش مشخصه برای خانم ها جذابیت بیشتری دارد. در دنیایی زیبایی زنان، هر ده قدم پیشرفت مساوی با یک قدم پیشرفت در سالن زیبایی مردانه است.

سالن ها زیبایی مردانه تنها پیشرفت های چشم گیری  که داشتند بزرگ کردن مکان خودشان همچنین استفاده از خانه داماد، سالن کودک، سالن ماساژ، سالن پاکسازی و…  بود.

سالن vip آرایشگری - سالن آرایشگری زیبا

و تغییراتی که زیاد در چشم نبود تغییر در ابزارهای او بود قیچی های جدید و زیبا و کم صدا، ماشین های بدون سیم و زیبا، ماشین های خط زن (مخصوص طراحی)، دسته های تیغ زیبا و در نهایت دستگاه های باد (پاک کردن سر و صورت) که کار را راحت تر می کردند به سالن مردانه اضافه شدند. درعرصه خدمات الکترونیکی ورود سیستم های نوبت دهی، اپلیکیشن های موبایلی بود که طرفدارهای سالن های زیبایی مردانه را بیشتر می کرد. از دیگر نکاتی که آریشگری مردانه را جذاب می کرد استفاده از حالت دهنده های مختلف مو با شکل های زیبا است که وارد این عرصه شدند، در زمینه کلاس کاری آرایشگری هم پیش بندهای اصلاح زیبا داری طرح های برای گروه های سنی مختلف و شخصی شدن آنها و همچنین انواع شانه نظیر شانه حالت، شانه توپلا، شانه کار و … به بازار کار بود.

معرفی بهترین ابزار حرفه ای آرایشگر

این رشدی بود که در سالن های مردانه از قدیم تا به امروز رخ داده است اما بیاییم وارد دنیای زیبایی زنانه شویم …

اگر ما مردها قرار است سالن های زیبایی خود را با خدماتی که ارائه می دهیم با سالن های زیبایی زنانه مقایسه کنیم ما صاحب یک مغازه و خانم ها صاحب یک شهر زیبایی هستند، زیرا آن ها ترافیک لاین خدمات دارند اما ما فقط  6 لاین داریم که این لاین ها شامل: لاین کودک، لاین مدلینگ، لاین پاکسازی، لاین کلاسیک و لاین گریم است.

اما سالن های زیبایی زنانه شامل لاین های زیادی است مثل لاین کوتاهی، لاین میکاب، لاین رنگ، لاین شینیون، لاین هاشور، لاین مدل ابرو، لاین کاشت مژه، لاین کاشت ناخن، لاین پاکسازی، لاین اپلاسیون، لاین لیزر و لاین بافت مو و…

خدمات آرایشگری حرفه ای زنانه

درلابلای لاین خدمات دیگری نیز ارائه می شود مانند کراتینه، ریباندین و …این لاین ها باعث رقابت شدیدی بین تولید کنندگان لوازم آرایشی شد. دیدگاه من به این رشد بسیار مناسب است و مطمئن هستم دیری نمیگذرد که آرایشگاه های کوچک جای خودشان را به سالن های زیبایی بزرگ بدهند مثل همین سوپر مارکت ها که تعدادشون کم شده ولی بجاش هایپر مارکت های بزرگی افتتاح شده …

در ادامه منتظر توضیحات تخصصی هر لاین به صورت جداگانه توسط استاد بیک باشید.

مطالب مرتبط

ویدئوهای آموزش در زمینه لاین های آرایشگری

آموزش اصلاح موی کلاسیک

آموزش اصلاح موی کودک به سبک کلاسیک

 

پکیج های حرفه ای لاین های آرایشگری

پکیج آموزش اصلاح موی کلاسیک

پکیج آموزش مدلینگ (modeling)

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *