مقالات آرایشگری مردانه

هزینه آموزشگاه آرایشگری مردانه در سال 1403 (0 تا 100 هزینه ها)

هزینه آموزشگاه آرایشگری مردانه

شغل آرایشگری مردانه یکی از بهترین و پر درامد ترین شغل های امروزی است که در آموزشگاه های متفاوت با درجه بندی و کیفیت های مختلفی تدریس می شود. افراد بسیاری به دنبال هزینه آموزشگاه آرایشگری مردانه هستند. در این مقاله ابتدا نوع و میزان هزینه آموزشگاه آرایشگری مردانه مختلف را بررسی می کنیم.

سپس عوامل موثر بر قیمت آموزش در این آموزشگاه ها را بیان کرده و در انتها بهترین راهکار ها برای کاهش هزینه های شرکت در کلاس های آموزشی ارایشگری مردانه را ذکر می کنیم. همچنین چند تا از بهترین و معتبر ترین آموزشگاه های آموزش ارایشگری مردانه که با شهریه مناسب کلاس با کیفیت برگزار می کنند را معرفی می کنیم.

بررسی هزینه آموزشگاه آرایشگری مردانه

قیمت آموزش آرایشگری مردانه

هر آموزشگاه آرایشگری مردانه کلاس های خود را به اشکال مختلف و در درجات کیفی متنوعی برگزار می کند. به دلیل یکسان نبودن شرایط هر آموزشگاه، هزینه های هر آموزشگاه نیز متفاوت است. در ادامه مطلب هزینه هایی که شرکت در کلاس های آموزشی ارایشگری مردان برای افراد مختلف ایجاد می کند را بررسی می کنیم.

– انواع شهریه آموزشگاه ها

هر آموزشگاه میزان شهریه متفاوتی را بر اساس امکاناتی که در اختیار هنرجو قرار می دهد، دریافت می کند. این شهریه به دو نوع شهریه ثابت و متغیر تقسیم می شود.

1. شهریه ثابت :

سازمان فنی و حرفه ای برای خدمات آموزشی ارایشگری یک مبلغ ثابت در نظر گرفته است. شهریه ثابت مبلغی است که طبق مصوبه فنی و حرفه ای تعیین شده است. آموزشگاه های معتبر که مدرک فنی حرفه ای برای ورود به بازار کار به هنرجویان خود می دهندف بر اساس قوانین و مصوبه های سازمان فنی حرفه ای میزان شهریه ثابت خود را در نظر می گیرند.

طبق این مصوبه، تمام آموزشگاه هایی که زیر نظر فنی و حرفه ای فعالیت می کنند از هنرجویان خود شهریه دریافت می کنند. در حال حاضر هزینه آموزشگاه های آرایشگری مردانه برای دوره های درجه 1 بین 3 تا 5 میلیون تومان است.

دوره آرایشگری مردانه
دوره آموزش آرایشگری مردانه استادبیک
دوره آموزش پیرایش مردانه استادبیک بهترین و موثر ترین دوره آرایشگری با ارائه مدرک معتبر و خوابگاه رایگان

2. شهریه متغیر:

شهریه متغیر مبلغی است که بر اساس امکانات، دانش و تجربه اساتید، کیفیت دوره ها و بسیاری از مواد دیگر در هر آموزشگاه به طور جداگانه تعیین می شود. این شهریه مربوط به آموزشگاه های خصوصی است. هر آموزشگاهی معیار های خود را برای تعیین شهریه دارد. ولی به طور کلی میزان شهریه متغیر از یک مبلغ خاص بر اساس شرایط مورد نظر آموزشگاه، فراتر نمی رود.

3. شهریه دوره های مختلف:

آرایشگری مردانه دنیای بزرگی از مهارت ها و تکنیک های جدید است که روزانه به دنیای مد و زیبایی وارد می شوند. آموزشگاه هی مختلف می توانند در کنار دوره جامع و کلی آموزش آرایشگری مردانه، دوره های دیگری مانند پاکسازی و فیشال پوست، گریم داماد، چهره سازی، رنگ مو و … را ارائه بدهند. بنابراین هزینه این دوره ها متغیر است و افراد می توانند این دوره های جانبی را در صورت تمایل در کنار یادگیری آموزش آرایشگری مردانه یاد بگیرند.

– هزینه های جانبی

برای یادگیری آرایشگری مردانه، نیازمند یک سری ابزار و وسیله هستید که برای راحتی کارتان استفاده می شوند. این ابزار ها نیز هر کدام هزینه های مربوط به خود را دارند. همچنین در زمان شرکت در دوره های یادگیری این شغل پولساز و پر درامد، برای ایاب و ذهاب و شرکت در کلاس های عملی نیاز به پرداخت هزینه دارید که جزو مهم ترین هزینه های جانبی محسوب می شود.

همچنین هنرجویان غیر بومی که از شهر ها و شهرستان های دیگر برای شرکت در کلاس های آموزشی ارایشگری مردانه مراجعه می کنند، نیاز به پرداخت هزینه برای اسکان دارند. هزینه های دیگری برای کتاب و جزوه، لباس کار و … نیز پرداخت می شوند که متغیر هستند. در جدول زیر قیمت و هزینه های جانبی برای یادگیری آرایشگری مردانه را بیان می کنیم.

مورد قیمت
ترولی از 2 تا 3 میلیون تومان
صندلی بین 10 تا 15 میلیون تومان
سشوار از 2 تا 10 میلیون تومان
قیچی از 1 تا 6 میلیون تومان
کتاب و جزوه از 200 تا 500 هزار تومان
لباس کار از 200 هزار تومان به بالا
ایاب و ذهاب بسته به موقعیت ارایشگاه
اسکان بسته به نوع آموزشگاه

عوامل موثر بر هزینه آموزشگاه آرایشگری مردانه

هزینه آموزش آرایشگری مردانه 1402

هزینه آموزشگاه آرایشگری مردانه با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود که روی آن تاثیر می گذارند. در ادامه مطلب مهم ترین عوامل تاثیرگذار روی هزینه آموزشگاه آرایشگری مردانه را بررسی می کنیم.

  1. نوع دوره آموزشی: نوع دوره آموزشی می‌ تواند تأثیر زیادی بر هزینه آموزشگاه آرایشگری مردانه داشته باشد. دوره‌ های مقدماتی، پیشرفته و خصوصی هزینه‌ های متفاوتی با یکدیگر دارند.
  2. سابقه و اعتبار آموزشگاه: آموزشگاه ‌هایی که سابقه و اعتبار بیشتری در زمینه آموزش آرایشگری مردانه دارند، ممکن است هزینه بیشتری نیز داشته باشند. این اعتبار با توجه به تجربه، گواهینامه های بین المللی و … تعیین می شود.
  3. موقعیت مکانی آموزشگاه: موقعیت جغرافیایی آموزشگاه نیز روی قیمت دوره های هر آموزشگاه ارایشگری مردانه تاثیر می گذارد. آموزشگاه ‌هایی که در مناطق مرکزی و شهری قرار دارند، معمولاً هزینه بیشتری دریافت می کنند.
  4. تعداد و تنوع دوره ‌های آموزشی: آموزشگاه‌ هایی که تعداد و تنوع دوره‌ های آموزشی بیشتری ارائه می‌ دهند، ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند. این امر به دلیل ارائه مدارک بین ‌المللی مختلف و امکانات آموزشی بیشتر است.
  5. امکانات و تجهیزات آموزشی: آموزشگاه‌ هایی که امکانات و تجهیزات آموزشی بهتری دارند، به طبع هزینه بیشتری نیز برای خدمات و امکانات خود دریافت می کنند. این امکانات شامل تجهیزات آموزشی مدرن، مواد آرایشی و بهداشتی، ابزار های حرفه ‌ای و غیره است.

راهکارهایی برای کاهش هزینه های آموزشگاه آرایشگری مردانه

هزینه آموزشگاه آرایشگری مردانه در کرج

برای اینکه هزینه های اموزشگاه ارایشگری مردانه را کاهش بدهید و بتوانید با مبلغ کمتری، خدمات آموزشی مورد نظرتان را دریافت کرده و به بازار کار وارد شوید، می توانید راه حل ها و روش های زیر را انجام بدهید.

  • انتخاب آموزشگاه با شهریه مناسب و اقساطی: برای کاهش هزینه‌ های آموزشگاه آرایشگری مردانه، می ‌توانید آموزشگاهی را انتخاب کنید که شهریه مناسبی را به صورت اقساطی دریافت می کند. این راهکار به شما امکان می ‌دهد تا هزینه آموزش را به صورت ماهیانه یا در بازه‌ های زمانی مشخص پرداخت کنید.
  • خرید لوازم و ابزار دست دوم: برای کاهش هزینه ‌های آموزشگاه آرایشگری مردانه، می ‌توانید به جای خرید لوازم و ابزار آموزشی جدید، از لوازم و ابزار دست دوم استفاده کنید. این راهکار به شما امکان می‌ دهد تا هزینه خرید لوازم را به طور قابل توجهی کاهش دهید.
  • استفاده از کتاب و جزوه‌ های آنلاین: برای کاهش هزینه‌ های آموزشگاه آرایشگری مردانه، می ‌توانید از منابع آموزشی آنلاین مانند کتاب ‌ها و جزوه‌ های مختلف استفاده کنید. با این کار می توانید هزینه خرید کتاب‌ و جزوه ‌های چاپی را کاهش دهید و از منابع آموزشی رایگان یا با هزینه کمتر استفاده کنید.
  • شرکت در دوره ‌های آنلاین: برای کاهش هزینه ‌های آموزشگاه آرایشگری مردانه، می ‌توانید در دوره ‌های آموزشی آنلاین شرکت کنید. به این صورت هزینه‌ های مربوط به حضور در آموزشگاه را کاهش داده و از طریق دوره ‌های آنلاین مهارت‌ های لازم را به صورت رایگان یا با هزینه کمتری می آموزید. بهترین دوره برای یادگیری رایگان ارایشگری مردانه مقدماتی، دوره آرایشگری مردانه مقدماتی رایگان استاد بیک است که بهترین تکنیک ها و متد های روز دنیا درباره ارایشگری مردانه را به صورت رایگان و زیر نظر بهترین اساتید مجرب به هنرجویان خود آموزش می دهد.

معرفی چند آموزشگاه آرایشگری مردانه با شهریه مناسب

هزینه کلاس آرایشگری فنی حرفه ای

اگر به دنبال یادگیری ارایشگری مردانه با قیمت مناسب ولی کیفیت آموزش بالا هستید، در ادامه مطلب بهترین اکادمی ها و اموزشگاه های فعال در این زمینه را به ترتیب کیفیت و اولویت، معرفی می کنیم.

1. آموزشگاه استادبیک :

مجموعه استاد بیک به دلیل سابقه بالا و کیفیت آموزش درجه یک، به عنوان یکی از بهترین مراکز اموزشی ارایشگری مردانه در ایران شناخته می شود. این مرکز دوره های جامع این حرفه را به صورت حضوری و انلاین زیر نظر بهترین و با تجربه ترین اساتید برگزار می کند.

این آموزشگاه دوره های اموزشی ارایشگری مردانه را با شهریه بسیار کم و مناسب و به صورت اقساطی برگزار می کند که افراد مختلف بتوانند از خدمات این اکادمی استفاده کنند. شما می ‌توانید در این آموزشگاه به صورت حضوری یا آنلاین ثبت نام کنید و از تجربه مدرسان حرف ه‌ای و متخصص در این حوزه بهره ببرید و به راحتی وارد بازار کار شوید.

آدرس: بیرجند، نبش مدرس ۴، مجموعه بیک
شماره تماس: 09120911255
وبسایت: www.ostadbeyk.com

2. آموزشگاه عصر مو :

این آموزشگاه نیز یکی از آموزشگاه ‌های معتبر و با شهریه مناسب در زمینه آرایشگری مردانه است. آموزشگاه عصر مو دوره‌ های متنوعی را در زمینه آرایشگری مردانه ارائه می ‌دهد و هنرجویان می توانند با حضور در این آموزشگاه مهارت‌ های لازم در این حوزه را کسب کرده و به بازار کار وارد شوند. این آموزشگاه با استفاده از بهترین روش های آموزشی دانش اساتید خود را به هنرجویان منتقل کرده و ارایشگرانی خبره را به بازار کار معرفی می کند.

آدرس: تهران، میدان فاطمی، خیابان جویبار، انتهای کوچه میرهادی غربی، ساختمان نور طبقه ۴ واحد A۴
شماره تماس: 09912114066
وبسایت: www.asremoo.com

3. آموزشگاه دارالفنون :

این آموزشگاه علاوه بر دوره های فنی حرفه ای مختلف مانند مکانیک و …، دوره آموزش ارایشگری مردانه درجه 2 و درجه 1 را نیز برای علاقه مندان برگزار کرده و مدرک فنی حرفه ای معتبر به هنرجویان خود ارائه می دهد. هزینه شرکت در دوره های آموزشی مجموعه دارلفنون مناسب است و افراد مختلف می توانند در آن شرکت کنند.

آدرس: تهران، میدان شهرری، انتهای خ بیات (24متری)، خ اداره پست
شماره تماس: 55965666 – 021 الی 70
وبسایت: www.darr.ir

4. آموزشگاه سفیر :

این آموزشگاه نیز یکی از آموزشگاه ‌های معتبر و با شهریه مناسب در زمینه آرایشگری مردانه است. آموزشگاه سفیر دوره‌ های متنوعی را در زمینه آرایشگری مردانه ارائه می ‌دهد و علاقه مندان به حرفه ارایشگری می توانند با شرکت در این دوره ها، مهارت های موردنیاز خود را کسب کرده و به درامد برسند.

آدرس: تهران- خیابان خاوران- ضلع جنوبی ترمینال خاوران
شماره تماس: 09128960206
وبسایت: www.amoozeshgahsafir.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *